Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Військово-інженерні загородження невибухові

Підручники та інструкції внизу сторінки ↓

Невибухові загородження для зупинки транспортних засобів і піхоти застосовують як самостійно, так і в поєднанні один з іншим. Невибухові дротяні загородження можна посилювати мінно-вибуховими і сповіщає засобами.
Не можна встановлювати невибухові загородження за однією методикою або шаблоном. Для кожного виду місцевості і характеру ведення бойових дій, керівництво повинно обрати ефективне і оригінальне рішення. Після установки загороджень посилених мінами і іншими вибуховими засобами обов'язково фіксуються для запобігання уражень своїх військ.
Обов'язково необхідно передбачити заздалегідь, де в інженерних загородженнях буде прохід для своїх військ. Цей прохід повинен зсередини території закриватися і відкриватися максимально швидко.
Установка невибухових загороджень повинна супроводжуватися їх маскуванням:
• відповідність типів дротяних загороджень характеру місцевості (установка загороджень в траві, лісі, чагарнику, на полях, міський зони, ярах, скелях);
• фарбування конструкцій загороджень в колір місцевості;
• застосування маскувальних сіток;
• створення помилкових загороджень.

Переносні дротяні загородження

- створюють в більшості випадків для швидкого перекриття проходів, зруйнованих ділянок загороджень, а також у випадках, коли монтаж загороджень іншого типу занадто трудомісткий. Дротяні загородження такого типу роблять заздалегідь і в готовому вигляді переміщують до місця монтажу. Це МЗП (малопомітні перешкоди)

і швидко монтовані загородження з спіралей колючого і гладкого дроту або АКС, спіралі, рогатки та їжаки, МББ (мобільний бар'єр безпеки).

Швидкомонтовані дротяні загородження

Дротяні спиралі. Для створення спиралі колючого дроту або АКС в польових умовах створюють шаблон. На землі креслять коло діаметром 1 м. По колу вбивають 7 кілків висотою 1,7 м. У верхній частині кілки скріплюються між собою обручем або товстої дротом. Виходить своєрідний циліндр на який намотується дріт і створюється спіраль. Спіраль потім знімається з шаблону і встановлюється по землі.


Проволочные рогатки. Три загострені на кінцях хрестовини кілків скріплюють поздовжньої поперечиною і заплітають колючим дротом або АКС. Рогатки скріплюють між собою дротом і прикріплюють до землі кілками.


Дротяні їжаки. Три загострених 1,5-м кілка скріплюють в центрі дротом і обплітають по кінцях колючим дротом або АКС. Єжи скріплюють між собою і прикріплюють до землі кілками.

Постійні дротяні загородження

-це МЗП (малопомітна перешкода) на кілках, огорожі з колючого дроту або АКС, дріт внаброс, сильця і петлі, обмотка колючим дротом пнів, кущів і т.п. У степовому ландшафті і пустелях застосовуються «вовчі ями», а взимку обмерзання схилів.
Дріт внакид . Застосовуються при нестачі часу і людей, а також при нестачі кілків або неможливості їх закріпити в грунт. Створюють в траві, на болотистих ділянках, лісосіках, в місцях, вкритих камінням і валунами.


Дротові мережі на високих кілках і МЗП. Влаштовуються з трьох - п'яти рядів кілків, забитих в шаховому порядку і обплетених колючим дротом або АКС. У разі використання МЗП - використовуються маленькі кілки для кріплення нижніх спіралей гладкого дроту до землі і високі кілки для кріплення верхніх спіралей і створення висоти 1,4-2м.


Дротові мережі на низьких кілках «спотикач» . Влаштовуються з декількох рядів кілків, забитих в грунт в шаховому порядку і обплетених колючим дротом.


Дротяні паркани. Роблять з одного ряду кілків, обплетених п'ятьма нитками колючого дроту або АКС. Зазвичай посилюється відтягненнями з додатковими двома-трьома горизонтальними дротами.


Засеки. Створюються з дерев діаметром не менше 15 см. Дерева, але не відділить від пнів валять в бік розташування ворога хрест-навхрест, і заплітають їх колючим дротом або армованою колючою стрічкою.

Завантажити посібники з війсково-інженерної справи:

В.А. Андрющенко, П.А. Пирожков "Військово-інженерна підготовка." 2004 р. PDF

Підручник сержанта інженерних військ 2004 р. PDF

Е.С. Колібернов В.І. Корнєв "Довідник офіцера інженерних військ" 1989 р. PDF

"Спеціальна підготовка підрозділів інженерних військ." Мін Оборони СРСР 1992 р. PDF

Блок-пост. Облаштування, тактика дій особового складу. PDF


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться