Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Покупцям

Відділи реалізації на ПП Метизи-94 працюють за регіональним принципом.
Базовий прайс ПП "Метизи-94" - гуртовий, але практикується відвантаження мотка, рулону.

Доставка

Ми можемо доставити Вам товар.

  •  до дверей;
  • на Ваш склад;
  • у Ваше місто на склад логістичної фірми;

Якщо продукція є в наявності і не потрібен час для її виготовлення, то доставку ми можемо здійснити в день оплати продукції через будь-яке зручне для Вас, логістичне підприємство.
Але така терміновість коштує дорожче.

Якщо Ви хочете заощадити на транспортуванні, Ви можете почекати кілька днів, поки наші фахівці сформують доставку по маршруту на великовантажний автомобіль.

Отримання товару

При прийманні Вами продукції обов`язково поставте підпис і печатку в ТТН про прийняття вантажу. У випадку, якщо виникла нестача, потрібно зробити відмітку про нестачу у ТТН (всіх примірниках) про кількість відсутнього товару і скласти за участю водія акт про нестачу. У випадку, якщо ви не зробите цих дій, ми не зможемо прийняти від Вас претензій про недостачу, чи  пошкодження товару, тому що у водія буде документальне підтвердження, що Ви отримали товар без проблем і ми не зможемо стягнути з винуватця вартість зниклого товару.

Нестачі виникають досить рідко - близько 1% поставок. Нестачі пов`язані, як правило, з тим, що водій частину вантажу залишив на попередньому місці розвантаження. Ми досить оперативно виправляємо ці недоліки.

Сертифікати

Наше підприємство надає нашим покупцям сертифікати якості, виписки з сертифыкатыв, безпосередньо від виробника. Якщо продукція не підлягає обов`язковій сертифікації, ми можемо надати сертифікати якості на сировину, з якого вона виготовлена, або предоставляємо листа центра стандартизації.

Про претензії.

У разі виникнення будь-яких претензій за кількістю і якістю, в терміни, передбачені інструкціями П.6 і П.7 потрібно вчасно поставити нас до відома про порушення, при прийманні скласти акт про факт порушення, який має обов`язково підписати водій. Потрібно чітко сформувати вид порушення, для цього наші фахівці допоможуть розібратися з нормативною документацією і правильно скласти претензію із зазначенням невідповідності ДСТ, ТУ, кількості продукції і т.д. У разі виявлення браку, видимого візуально, бажано сфотографувати продукцію і надіслати фото нам на електронну пошту. Незважаючи на те, що ПП "Метизи-94" - комерційне підприємство, а не виробниче ми всі вирішуємо з виробниками питання пов`язані із заміною продукції, у разі, якщо вона виявилася неякісною.

Технологія угоди:

Система резервування товару на складі.

Система гарантування збереження цін та умови оплати.

Наша цінова політика

Що потрібно зробити для одержання правильно заповненої податкової накладної

Історія ПП Метизи-94


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться