Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Сітка маньє кручена з шестигранними чарунками

Типорозміри крученої сітки маньє з шестикутними чарунками у нас на складі

Сітка кручена (Маньє)Розміри сетки (чарунка Х діаметр дроту)

Без покриття:

  • 40х0,9 мм.

Оцинкована:​

  • 13х0,8 мм, 20х0,9 мм, 25х0,6 мм, 40х0,9 мм, 40х1,4 мм.

ПВХ покриття:

  • 32х1,3 мм, 50х2,5 мм.

Для виробництва використовується низьковуглецевий дріт. (Його теж можете купити в нас).Назва крученої сітки (шестикутна, шестигранна, Маньє, англ. Hexagonal Wire Mesh, Hexagonal Wire Netting), яку Ви можете купити на ПП Метизи-94 по ціні прямого імпортера,  походить від форми чарунок і від методу виробництва (шляхом змінного скручування кожного дроту з іншим поруч розташованим).

Скручування чарунок як одинарне, так і подвійне.

Ми продаємо сітку китайського виробництва за  китайською нормативною документацією.
Тільки габіонна сітка зроблена в Україні.

Розмір чарунки крученої сітки з шестикутними чарунками  Маньє від 10 до 100 мм (розмір чарунки шестигранною сітки - це найкоротша відстань між скрутками);
Сітку плетуть з , термічно обробленого (не оцинкованого, оцинкованого, з полімерним покриттям) діаметром від 0,9 до 2,3 мм.
Всі види цієї дротяної сітки є у нас на складі. Склад в Запоріжжі на вулиці Теплична, 5б.

Тут можна подивитися фото крученої сітки, що є у нас на складі в натуральну величину з лінійкою.
 Метизи-94 в Україні імпортує найбільшу кількість.

Сфери застосування кручених сіток

Головна відмінність цієї сітки від інших сталевих дротяних сіток в тому, що навіть при пошкодженні одного вічка полотно сітки залишається цілісним.

Дана властивість дуже важлива при виробництві габіонів і матраців Рено. Адже, якщо робити габіони з сітки рабиці, то при розриві одного дроту, габіон розпанахується як панчоха і каміння висипається.

 Для будівельників важливим є властивість цієї сітки не змінювати геометрію чарунки в застиглому розчині. Конструкція сіток забезпечує рівномірний розподіл нагрузок в штукатурному шарі. В процесі нагріву чи охолодження розмір вічок в штукатурному шарі міняється одинаково з температурними рухами цього шару. Поібними властивостями володіє лише сітка маньє і ткана сітка.
Наприклад, якщо зварною сіткою армувати фасад будівлі, то при нагріванні (охолодженні) всі дроти однаково подовжуються (або стають коротшими), відповідно збільшується (зменшується) розмір чарунки.
Це в штукатурному шарі !!!
В наслідок збільшення (зменшення) чарунки руйнується штукатурний шар, звільняючи собі місце і, при незначному зчепленні з основою, штукатурка може відколотися.
У крученої сітки чарунки свої розміри не змінюють. Всі зміни відбуваються в скрученому вузлі. Він компенсує всі подовження.
Крім того,  дріт в сітці утворює чарунки під кутом 120 градусів, як бджолині стільники. Це сприяє рівномірному розподілу навантажень в штукатурному шарі та зменшенню процесів розтріскування.
Тому, якщо Вам потрібне більш надійне армування штукатурного шару, то слід купувати тільки кручену сітку з шестикутними чарунками.

Властивість  крученої сітки щільно прилягати до криволінійних стін і круглих колон визначила її  широке застосування для  штукатурки.

При огородженні садів зайці та інші тварини роблять підкопи.
Рулон крученої сітки розрізають на три частини (виходить рулони по 33 см) і вкопують по периметру паркану в землю під нахилом до зовнішньої частини.

 

Сітка МаньєКручена шестикутна сітка прославилася в Австралії.
Там з неї зробили так званий Собачий Паркан, довжиною 8500 км, який перетинає майже всю Австралію, захищаючи овець від диких собак Дінго, і пасовища від навали кроликів.
Постійне патрулювання, ремонт крученої сітки і ліквідація підкопів обходяться уряду Канади в 15 млн австралійських доларів щорічно.

 

Сітка крученаДля захисту від каменепадів

використовуються кручені сітки подвійного кручення, саме завдяки властивості зберігати цілісність полотна сітки при прориві окремих дротів.

 

Сітка кручена шестиграннаСітка для армування скла

Сітка кручена шестикутна з дроту 0,6 - 0,8 мм з чарункою від 12 до 25 мм використовується для армування шибок, які використовують в промисловості в так званих "ліхтарях" на даху будівель і для скління дверей в громадських місцях або там, де скло необхідне, але його можуть розбити і отримати травми.

Скло, армоване сіткою Маньє, при розбитті НЕ буде розсипатися на дрібні шматки.

 

Сітка кручена шестигранна (Маньє)Сітка кручена для теплоізоляційних робіт.

Теплоізоляційної сіткою обмотують труби з базальтовими матами і потім покривають шаром штукатурки. Її використовують для прошивки теплоізоляційних матів. В основному, для цих цілей купують кручену сітку 25х0,6 (ширина чарунки 25 мм,  діаметр дроту 0,6 мм) або 20х0,5.
Сітка для теплоізоляції з шестикутними чарунками широко використовується для прошивання теплоізоляційних матів.
Коли утеплюють перекриття даху шаром скловати, то поверх неї теж рекомендується закріпити сітку для теплоізоляції а вже потім, робити цементну стяжку.
Шестикутна сітка для теплоізоляції хороша тим, що на ній чудово тримається шар штукатурки. Всім відомо, що штукатурка і метал сітки розширюються з різною швидкістю. У випадку з сіткою крученою при цьому не виникає напруги в штукатурному шарі, адже температурне подовження-стиснення дроту компенсує місце скручування.

 

Сітка крученаЗ цієї сітки роблять

вольєри для птахів та тварин,

огородження для сільськогосподарських об`єктів, клітки для вирощування курчат.
У зоопарках накривають шестикутною сіткою цілі території, де можуть вільно літати птахи.

 

Сітка кручена шестиграннаСітка кручена для автодромів

Також, сітку Маньє слід купувати для використання в розважальних центрах для дитячих автодромів. Її використовують в якості верхнього електрода для живлення електромобілів.
Електроди дитячих автомобілів легко ковзають по гладенькій поверхні шестикутної сітки. В основному для цієї мети підходить оцинкована кручена сітка 40х1,4, але іноді купують і 20х0,6.

 

 

 

ГабіониСітка кручена для габіонів

Сітка кручена Маньє застосовується при ландшафтному будівництві, захисті від каменепадів, при зміцненні схилів і берегів річок, виробництві габіонів. У нас Ви можете купити як кручену сітку для габіонів, так і самі габіони. З нашої крученої сітки роблять габіонні матраци для зміцнення схилів

 

Сітка кручена шестигранна (Маньє) для клітокКлітки для курей і перепілок

Перепілка - невеличка пташка, їй не потрібна міцна сітка. М`яка кручена сітка більше інших підходить для виготовлення кліток для перепелів. Найчастіше для цього купують кручену сітку оцинковану 16х0,7.

З цією ж метою аналогічну сітку застосовують для вирощування курчат, розведення курей. Купують для курників і розведення перепілок як оцинковану кручену сітку, так і сітку з полімерним покриттям.

 

Сітка кручена шестигранна (Маньє)Кручена сітка для штукатурних робіт

Доцільно купувати кручену сітку і для штукатурних робіт.
Кручена шестигранна сітка має специфічні властивості для використання її в штукатурних роботах.

По-перше, шестикутна чарунка дозволяє застосовувати менше металу для штукатурки.
По-друге, штукатурний шар і армуючий штукатурку метал мають різний термічний коефіцієнт лінійного розширення. Тому, за умови значних перепадів температур кручена сітка, яка не має жорсткої чарунки, більше підійде для штукатурних робіт, ніж сітка з жорсткою чарункою, наприклад, зварна або просічно-витяжна.

За своїми фізико-механічними властивостями, шестикутна кручена сітка ідеально підходить для армування в будівництві.
Шестикутна форма чарунки перешкоджає виникненню внутрішніх напружень.
За рахунок своєї гнучкості цю сітку зручно кріпити на криволінійні та кутові поверхні. За рахунок специфіки виготовлення крученої сітки на ній немає пошкоджень цинкового покриття, а це відсутність корозії у вологому штукатурному шарі.


Сітка кручена для армування

Також шестигранну сітку доцільно купувати для вирівнювання підлоги (армування стяжки), під облицювальну плитку, для фасадних робіт (з оцинкованого дроту).


Кручена сітка для обмуровки

Для обмуровки часто використовують кручену сітку, адже вона може приймати форму нерівної поверхні, і в результаті якість обмуровки зростає. Особливо це важливо при обмуруванні печей і казанів

 

Сітка кручена шестигранна Маньє на дах Сітка для монтажу покрівлі з очерету

Оцинковану кручену сітку 20х09, 25х1,2 і 16х0,7 застосовують для будівництва даху з соломи і очерету. Після монтажу даху на його конику птахи люблять влаштовувати гнізда і руйнують цим сам дах. Сітка кручена не дає їм його руйнувати.

 

Сітка кручена шестигранна (Маньє) для садуКручена сітка для комовок

Для того, щоб декоративні рослини легко приживалися після пересадки їх потрібно викопувати з грудкою землі. Грудку землі обмотують крученої сіткою. Дерево висаджується разом з сіткою і потім ця сітка перегниває у вологому середовищі землі.

 

 

 

 

  

Сетка крученая в топиарияхКручена сітка для каркасів садових скульптур та фігур (топіарів)

У садовому мистецтві можна побачити кущі у вигляді тварин, людей. Каркаси для цих фігур роблять з дроту, потім за допомогою сітки крученої надають їм форму потрібної скульптури і запускають всередину вічнозелену рослину, що швидко зростає, як тільки рослина починає рости за межі форми, її обстригають. В результаті - ексклюзивна прикраса для саду.

 

 

 

 

Надзвичайно ефектно виглядають садові, паркові скульптури з шестигранної сітки. Нижче Ви бачите фото художніх витворів, виготовлених нашими покупцями для ландшафтного дизайну. В це важко повірити, але ці фігури тварин вироблені з оцинкованої крученої сітки з шестикутними вічками, розміром 13 мм. Діаметр дроту 0,8 мм>.

Защита от птиц Кручену сітку використовують

для виготовлення кошиків,

кими накривають врожай, рятуючи його від ненажерливих птахів.

 

 

 

 

 

Сітка кручена в дизайні

Також, деякі клієнти виготовляють оригінальні вироби з шестигранної сітки. Наприклад, ось такі:

Изделие из шестигранной сеткиСердце из шестигранной сетки

 

Позначення крученої сітки

н/в - позначує, що сітку вироблено з низьковуглецевого дроту без цинкування;
оц - означає, що сітка шестигранна виготовлена з оцинкованого дроту;
ПВХ - вказує, що сітка кручена виготовлена з дроту з полімерним покриттям.

На фото  рулони, в яких  постачається сітка кручена.

Рулонк крученой сетки украинского производства Рулоны крученой сетки на складе Рулоны сетки шестигранной с полимерным покрытием

Ви можете кручену сітку купити у нас за ціною, що  включає  доставку 6-граної сітки к Вам на підприємство по всій Україні.
Ми доставимо Вам сітку кручену до Києва, Чернігова, в Харків, Суми, Полтаву, Одесу, Миколаїв, Херсон, Кропивницький, Черкаси, Вінницю, Житомир, в усі міста Західної України.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться