Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Фібра сталева для бетону

Фібра сталева - сегменти дроту Ø 0,5-1,2 мм, довжина 25 - 60 мм, використовуються для армування бетону.
Купити фібру самовивозом або з доставкою по Україні.
Кінці сталевої фібри мають спеціальну конфігурацію, яка сприяє міцному щепленню з бетоном.

Сталева фібра виготовляється з низьковуглецевого дроту.
Відповідає ТУ У 28.7-05393145-004:2005 (анкерна), ТУ У В.2.7-28.7-00191046-015:2007, EN 14889-1:2006.
Вона повинна мати межу міцності
для 1 класу -1150 МПа,
для 2 класу - 1 335 МПа і
для 3 класу - 1550 МПа.
Сталева фібра використовується для армування бетону по всьому об`єму. Вона  має властивість збільшувати жорсткість та міцність бетонного моноліту.
Сталева дротяна фібра в порівнянні із звичайною арматурою дозволяє виключити появу тріщин у період, коли армований бетон схоплюється. Це можливо в силу того, що сталефібробетон - це рівномірно розподілена арматура усередині бетонної конструкції.

фібра сталева хвилєобразнафібра сталева з плющеними кінцями

фібра сталева анкерна 30/0,75фібра сталева анкерна 30х0,55

фібра сталева анкерна 50/0,9фібра сталева анкерна 30х1

фібра сталева анкерна 60/0,8фібра сталева для бетона

фібра сталева для бетона

Сталеву фібру поставляємо ящиках з гофрокартону по 10, 20, 24 і 25 кг, або вагою в 350 кг, 500 кг, 1 тн в м`які контейнері "біг-беги".
Оптові партії сталевої фібри поставляємо в транспортувальних пакетах вагою тисяча сто двадцять п`ять кг, які формуємо з 25 кілограмовий картонних ящиків.

Технологічні переваги сталевої фібри

Використання сталевої фібрив ряді випадків має деякі переваги перед традиційно армованим бетоном. Певна кількість cталевої фібри (25-50 кг/м3) рівномірно розподілюється у бетонній суміші. В результаті формується тривимірна структура. Ця структура сталевої фібри витримує розтягувальне зусилля та перешкоджає розкриттю мікротріщин, які часто виникають від впливом вологи, або нагрузочних зусиль.
В результаті сталефібробетон має значно більші терміни безремонтної експлуатації в порівнянні з бетоном армованим сталевими арматурами.

Економічні переваги сталевої фібри

Купити фібру та використовувати її при бетонних роботах  означаєєкономію матеріальних затрат та часу віконання робіт. Немає затримок, які визиваються установко. стандартних кріплень, не потрібно разміщати сітку на підлозі, є можливість виробляти великі бетонні плити меньшою кількістю персоналу. Бетонні споруди з використанням сталевої фібри мають кращу якість, яка виражаються в тому. що збільшується в 1-1,5 рази міцність при розтяганні та згинанні, в 20 раз шранична деформація розтягу. Також в бетоні з використаннямприменением сталевої фібри збільшується морозостійкість, водонепроникність, коррозійна стійкість, зносостійкість, та стійкість до ударів, та сейсмічного впливу.

Технологія роботи з фіброю.

Рекомендації по концентрації  сталевої фібри в бетоні:
При легкі динамічні нагрузці- 15-30 кг/м3
При середні динамічні нагрузці - 30-40 кг/м3
При великі динамічні нагрузці - 40-75 кг/м3
Сильні узори – 75-150 кг/м3
Сталева фібра добавляється під час. до та після приготування бетону. Для добавлення сталевої фібри існує спеціальний конвейер, але можна добавляти фібруі без нього. Більш рівномірне розташування сталевої фібри в бетонні получається при добавленні  сталевої фібри в готову бетонну суміш. потрібно запобігти попаданню сталевої фібри в бетонну суміш комками.

Укладка бетону з фіброю.

Бетон з фіброю укладається як з допомогою звичайних віброприспособлень, так і з допомогою укладочних машин до сталефібробетону. На невеликих об"ємах можлива ручна укладка бетону з фіброю. При використанні сталевої фібри получається висока щільність бетону,  забезпечується більш рівна поверхня бетону та покращуються його фізичні характеристики. 
Фінальна обробка поверхні бетону робиться затирочною машиною або ручною кельмою. Разглажування поверхні бетону робиться відразу після заливки бетону. В результаті получаєтся гладка поверхня, без виступаючих частин сталевої фібри. Виготовляються також деякі види сталевої фібри, які мінімізують вихід сталевої фібрина поверхню.

Використання сталевої фібри.

Купити сталеву фібру Ви можете на нашому підприємстві. Сталева фібра створює корисні властивості бетону: жорсткість та міцність. Ці властивості бетону з фіброю дозволяють проектантам розробляти конструкції, які витримують більші нагрузки. Бетон з фіброю використовується в фундаментах устаткування,  плитах злітно-посадочних смуг аеродромів, швидкісних автострад, в торкбетоні, протиоползневих плитах та берегових спорудах, сейсмстійких конструкціях, для споруждення сховищ цінностей в банках, в громадському будівництві для наливної підлоги.

Наукове та
практичне
обгрунтування
використання
фібросталебетону

Керівні технічні матеріали з проектування, виготовлення і застосування сталефібробетонних конструкцій на фібрі зі сталевого дроту

Галузеві методичні рекомендації щодо застосування сталефібробетону при ремонті мостових споруд

Статя про використання сталевої фібри

Дослідження впливу властивостей сталевих фібр на експлуатаційні характеристики сталевих конструкцій. В.К. Таланова, Н.М. Міхєєв

Дослідження анкерування сталевої фібри в дрібнозернистому газобетоні Черноусов М.М., Черноусов Р.Н., Суханов А.В.

Вплив різаної із сталевого листа сталевої фібри на міцність цементних композитів В М. Г. Габідуллін, Р. З. Рахімов, І. Р. Бадертдінов,
А. Н. Габідулліна, О. В. Стоянов


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться