Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Пластикові огорожі

пластиковий паркан

  • Матеріал, як на пластикових вікнах (ПВХ).
  • Термін експлуатації 50 років.
  • Товщина пластику на панелях та штахетниках 2 мм, на стовпах 3,8 мм. Стовпи армовані алюмінієвим профілем.
  • Морозо та теплостійкий.
  • Не горить.
  • Подряпини легко усуваються.
  • Не змінює кольору.
  • Стійкий до грибків, солі, жирам, спирту, лузу.

Пластик, з якого виготовлені паркани абсолютно нешкідливий. Ми провели дослідження в лабораторії санітарно-епідеміологічної станції, де нам видали ПРОТОКОЛ 74с/р

Різновиди пластикових парканів

Рідко побачиш, що біля паркану перехожі зупиняються уважніше його розглянути, а у випадку з пластиковими парканами це трапляється досить часто.
Це не просто слова. На карті встановлених парканів знайдіть найближче до вас місце монтажу пластикового паркану і под`їдьте подивитися на нього, а заодно, можете запитати власника, якщо він буде поруч, які почуття в нього викликає цей паркан і як він оцінює його якість.

 На Метизи-94 Ви можете купити пластикові паркани. Ціну Ви можете дізнатись, подивившись прайс на пластиковий паркани.

Подивитись як виглядають пластикові паркани на вже побудованих об'єктах або в магазинах можна в цих містах або на фотографіях об`єктів:
м. Запоріжжя, вул. Портова, 2 - будівля ПП "Метизи-94". м. Запоріжжя, вул. Теплична, 5, - склад ПП "Метизи-94". м. Бердянськ вул. Ля-Сейнська 50-Б - магазин "Будівельний", це на території ринку "1000 дрібниць", біля будівлі адміністрації. с. Орловщина Новомосковський район Дніпропетровська обл. - Туристичний комплекс «Росинка Козацьке Село».
м. Краснодон вул. Піонерська 22, Луганська обл. м. Добропілля, Донецьк.обл - Універмага "Прогрес"; м.Біла Церква, магазин "Будмаркет", вул.1-го Травня 71

Для зручності і здешевлення перевезення, пластикові паркани поставляються не в зібраному вигляді, а у вигляді окремих елеменов, як конструктор (стовпи, панелі, поперечини та інше).  

Історія огорож з ПВХ та їх застосування
Незалежно від того, яку форму паркану з пластику Ви обрали для своєї ділянки - глуху або ажурну огорожу, або традиційний штахетник, Ви легко і без сторонньої допомоги зможете встановити паркан з ПВХ на ділянці, таким чином заощадивши певні грошові кошти (вартість установки огорожі з ПВХ становить, приблизно, 10% від вартості вихідних матеріалів).
Паркани ПВХ славляться легкістю установки.
Крім необхідності передбачити припуски на розширення і стиснення (усадку), які не вимагаються для традиційних матеріалів для огорож, будь-які прийоми і техніка установки, які використовують досвідчені установники огорожі, повністю пристосовані для пластикових парканів.
Рекомендовані кріплення для монтажу та фурнітури (ручки для хвірток, шпінгалети) Вам так само допоможуть підібрати наші фахівці.
Слід зазначити, що установка парканів з пластику, які ми Вам пропонуємо, не вимагає попередньої установки фундаменту, що полегшує і здешевлює процес установки.

Огородження із пластику можуть застосовуватись в будь-якій якості, де тільки потрібне якийсь паркан.
Це і огорожі для земельних ділянок, як міських, так і заміських, і паркани для дачі, і огорожі для полів і загонів, а так само оформлення ландшафтного дизайну.
Зовнішній естетичний вигляд виробів з ПВХ для малої архітектури саду додасть індивідуальності і гармонійності території, прилеглій до Вашого дому.

Інструкція по установці пластикових парканів знаходиться ТУТ

- це новинка в Україні, що має ряд переваг перед своїми аналогами. Пластикові паркани мають привабливий зовнішній вигляд і цікаві за критерієм ціна-якість. Пластикові паркани Козачка™ виробляються з дошки ПВХ шириною 70-90 мм, товщиною 20 мм та алюмінієвого профілю, що використовується в якості армування.

Стовпи для воріт і хвірток, а також деякі елементи панелей армовані алюмінієвим профілем.

Стовпи для воріт і хвірток  Стовпи для воріт пластикових парканів

Весь метал знаходиться всередині пластикової дошки (як у пластикових вікнах). Для виготовлення парканів, хвірток і воріт з ПВХ використовуються профільні алюмінієві підсилювачі, щоб створити міцний каркас. Він залишається всередині пластикового паркану і зовні не видно. Завдяки різноманітності типів профілів можна створити огородження різних модифікацій: витончений штахетник, глуху стіну, комбінований. Колір огородження білий і бежевий.

Паркани з пластикового штахетника українського виробництва

Штахетник закріплюється на горизонтальній лазі, яку Ви можете вибрати самостійно. Це може бути металевий профіль або будь-який інший матеріал. Зверху і знизу пластикові штахетини закриваються пластиковими заглушками, які можна посадити на клей. Купувати паркани з пластикового штахету вигідно ще й тому, що є можливість купити паркан різних кольорів.

Якщо ціна погонного метра високоякісного пластикового паркану Козачка™ становить 350-500 грн / погонний метр, то в якості більш дешевої альтернативи ми пропонуємо паркан з пластикового штахетника українського виробництва. 

Колпаки (заглушки) трикутної форми або напівколо. Колір білий або темно-коричневий.

Стандартна колірна гамма

 

Розміри штахетин:

висота, метр: 0,5 0,6 1,0 1,2 1,5 2,0 3,0
ширина, см: 8,0
товщина, см: 1,5

Штахет в розрізі

Пластиковий штахет

 

Завдяки своєму зовнішньому вигляду, паркани ПВХ, безсумнівно, можуть відноситися до категорії "Декоративні паркани та огорожі", але пластикові огорожі не єдині з цієї категорії.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться