Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Габиони: розміри та інструкція з встановлення

Купити габиони самовивозом або з доставкою по Україні.

Габіон - кошик, коробчата конструкція з металевої сітки крученою або плетеної, заповнений каменем, щебенем або галькою. Застосовується в гідротехнічних спорудах, причалах, як берегозміцнююча конструкція для захисту русел річок і берегів водоймищ від розмивання, зміцнення схилів і армування грунту, стабілізації грунтової ерозії і консервації грунту, облицювання каналів і гребель.

Супутні матеріали:
Геотекстиль і Георешітка

Габіони виготовляються в заводських умовах по ДСТ Р 52132-2003 і ASTM A 975-97, з металевої сітки подвійного кручення з шестикутними чарунками (8х10см), розділені на секції за допомогою діафрагм, що встановлюються усередині габіонов через кожен метр по довжині. Подвійне кручення сітки  гарантує цілісність, міцність і рівномірність розподілу навантажень, запобігає розкручуванню у разі розриву сітки. Для посилення габіонов, дріт кромок (3,4; 3,9мм) панелей має більший діаметр, чим основний дріт сітки (2,7; 3,0мм).
 У тому випадку, коли габіони застосовуються в агресивному середовищі, дріт для їх виготовлення проходить процес оцинкування, а потім додатково покривається оболонкою з ПВХ (полівінілхлорид). Покриття ПВХ захищає дріт (діаметр дроту з ПВХ 2,7; 3,7мм) і забезпечує велику стійкість до хімічних, механічних і корозійних пошкоджень.
.

Деякі підприємства виробляють Габіони виготовлені з сітки Рабиця. Недолік таких габіонов, що при пошкодженні однієї спіралі в непридатність приходить весь Габіони, так як спіраль при пошкодженні розплітається утворює великий отвір в полотні.

Габіон з крученої сітки. Розміри.
 Габіон gabion  

 Типові розміри габіонів

 Довжина,м

 Ширина, м

 Висота,м

 1,5

 1

 1

 2

 1

 0,5; 1

 3

 1

 0,5; 1

 4

 1

 0,5; 1

Можливе виробництво габіонів таких розмірів (Довжина х Ширина х Висота): 1.5х1х0.5; 2х1х0.5; 3х1х0.5; 4х1х0.5; 1.5х1х1; 2х1х1;
3х1х1; 4х1х1,
3х2х0.23; 4х2х0.23; 5х2х0.23; 6х2х0.23; 3х2х0.3; 4х2х0.3; 5х2х0.3; 6х2х0.3; 3х2х0.5; 4х2х0.5; 5х2х0.5; 6х2х0.5.
З оцинкованного дроту 2,7/3,4мм и 3,0/3,9мм и Дроту з ПВХ покриттям 3,7/4,4мм 

 Габіон gabion

Габіон gabionГабіонні споруди відносяться до класу гнучких і сприймають можливі осідання грунту, реагуючи на це незначними прогинами. При цьому  габіон не руйнується і продовжує виконувати свою функцію. Як правило, подібні процеси відбуваються протягом часу консолідації і усадки. Основним чинником протистояння осіданням є сітка подвійного кручення, яка сприймає основні навантаження.
Пориста структура габіону додає спорудам прекрасні дренажні властивості. Висока проникність габіонних споруд виключає можливість виникнення одного з основних чинників нестабільності конструкцій - гідростатичних навантажень. Виключений також розрив зв`язку грунтових та поверхневих вод (у разі зведення берегозміцнюючих споруд). А отже, практично немає винесення часток породи під підошвою таких споруд.
Багаторічний досвід застосування габіонов дозволяє відносити ці конструкції до класу постійних, а не тимчасових. Споруди з габіонов сприятливо впливають на стан природної екологічної рівноваги в зоні їх зведення, завдяки чому на споруду впливають навантаження менші, ніж ті, на які вони були розраховані спочатку. Тому ефективність габіонних конструкцій зростає з роками.
Завдяки тому, що габіони накопичують частки грунту,  вони сприяють появі рослинності, є унікальним будівельним матеріалом для відновлення та оздоровлення ландшафту. У разі берегозміцнення, в зоні зведення габіонов збільшується чисельність риби, тому що габіони сприяють розвитку флори та біоти, які необхідні для життєдіяльності риб.

Габіон gabionГабіон gabionГабіон gabionГабіон gabion

Пошагова інструкція по монтажу габіонів (дивіться відео)

 

Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться