Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Ланцюги металеві

Металеві ланцюги - це дуже часто незамінний товар у сільському господарстві, а також в ролі тягової частини в багатьох механізмах. Сьогодні багато сільгосп підприємств активно використовують ланцюги в своєму господарстві. Також ланцюги можуть використовуватися в багатьох інших галузях промисловості. Наприклад, в залежності від типорозміру ланцюги можуть використовуватися в тягових установках, у суднобудівній промисловості, а також багатьох інших.

Виробництво ланцюгів

Для виробництва ланцюгів в більшості випадків використовується низьковуглецевий дріт звичайної якості (загального призначення) з ДСТ 3282-74. Ланцюги можуть виготовлятися як з оцинкованого дроту, так і без покриття.

Типорозміри та упаковка ланцюгів

Ланцюги характеризуються формою ланок і калібром. Калібр визначається за діаметром використовуваного дроту. На ПП "Метизи-94" Ви можете купити такі види ланцюгів:

Ланцюги технічного призначення

Ланцюги круглоланкові

Цепи короткозвенные

Ланцюги довголанкові

Длиннозвенные цепи

Ланцюги овальні

Овальные цепи

Ланцюги декоративні

Церковные цепиЦепи
Декоративные цепиПластмассовые цепи
Сантехнические цепиШариковые цепи
Цепи

Купити ланцюги

Купити ланцюги Ви можете з доставкою по всій Україні за конкурентною ціною. Наша логістична служба доставить Вам ланцюги в найкоротший термін за допомогою транспортних компаній або довантажить на найближчу машину.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться