Прайс-лист
меню
Новини

Металеві огорожі

Спеціальні умови для дилерів

Металеві паркани

Стоянка, обгороджена парканом Козачка™ з ПВХ покриттям

Паркани з дротяних секцій Козачка™

Головними особливостями цих парканів є можливість замовлення індивідуальних розмірів і покриття секцій та дуже висока якість оцинкування до 230 г/м2. Цинкове покриття на даних парканах товще, ніж у більшості європейських аналогів. Такі паркани служать більше 50 років, можуть використовуватися в агресивних середовищах. Такі паркани можуть поставлятися без покриття, з полімерним, цинковим, та цинковим і полімерним покриттям. Та й ціна досить конкурентна.
Огорожі Класік

Секційні паркани з дроту Козачка Стандарт

Ці паркани є "середнячками" - хороша українська якість за помірну ціну. Ці паркани поставляються тільки певних розмірів і тільки в цинку і полімері. Але часто такі паркани можна забрати з наявності, що прискорює процес покупки.
Огорожі Betafence

Системи огороджень з зварних сіток ТМ Betafence

Ці паркани заслужили пошану у всій Європі завдяки високій якості. Такі паркани дорогі, але вони того варті! Вони мають гладеньке і якісне покриття, а також широкий асортимент. Звичайно, індивідуально під Ваші розміри ці секції не зроблять, але вибір не залишить Вас байдужими.
Паркани з рабиці

Паркани з плетеної сітки Козачка™ з ПВХ покриттям

Паркани з плетеної сітки ТМ Козачка ідеально підходять для огорожі тенісних кортів, футбольних полів та інших спортивних майданчиків, тому що висота сітки становить до 4 м. Паркани з плетеної сітки Козачка відрізняються від парканів зі звичайної сітки Рабиця з ПВХ покриттям тим, що вони  дуже міцні, а сам полівінілхлорид не тріскається від морозів і не вигорає на сонці.
Паркани Козачка™ полегшені

Паркани полегшені Козачка™

Ці паркани є найдешевшою огорожею на українському ринку. Такий паркан в середньому коштує в 2,5 рази дешевше сітки Рабиця. Економія тут досягається як на полотні сітки, де верхні комірки більше нижніх, так і на стовпчиках, яких потрібно менше. Такі паркани часто використовують для огорожі дачних ділянок, лісових і мисливських угідь, будмайданчиків і інших об`єктів.
сварная сетка с ПВХ покрытием

Паркани Euro Fence з зварної сітки з ПВХ покриттям (в рулонах).

Це міцні, надійні паркани і зварної сітки в рулонах. Висота 2м. Сітка покрита полівінілхлоридним покриттям, стійким до атмосферного впливу. Такий паркан естетично виглядає.
Канілірована сітка

Паркани з канілірованої сітки

Ці паркани складаються з полотна складнорифленої сітки, завареного в сталеві кутники. Часто такі паркани можна побачити біля шкіл і дитячих садків. Ці паркани довговічні і невибагливі. Саме тому багато хто вибирає саме ці паркани.
Паркан з металевого штахетника

Паркани з металевого штахетника

Ці паркани недавно з`явилися на українському ринку і вже завоювали популярність. Штахетник покритий цинком і полімерною фарбою, що значно збільшує його довговічність. Цей паркан дуже практично використовувати на невеликих територіях, де глухий паркан може призвести до відсутності руху повітря і зниження комфортності життя.

Паркани з штампованними елементамиПаркани "Палацовий"

Металевіпаркани з декоративними штампованими елементами.
Секціі парканів мають подвійне покриття (цинк + полімерна фарба).
установленные заборы

Галерея встановлених парканів від ПП "Метизи-94"

Фото парканів, які ми продавали на різні об`єкти. Сторінка постійно оновлюється по мірі надходження нових фотографій наших заборів у встановленому положенні.

Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться