Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Металевий паркан, огорожі сталеві

Купити металевий паркан можна самовивозом з нашого складу та з доставкою по Україні - Хмельницький, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Луцьк чи у будь-який населений пункт.

 

Паркани металеві секційні

Паркани металеві секційні  "Козачка"

Ми виготовляємо 2-д і 3д паркани з зварних секцій під ТМ Козачка. Головні особливості наших парканів - можливість замовлення індивідуальних розмірів і дуже високий захист від корозії завдяки щільності цинку до 320 г/м2. Цинкове покриття на цих 2д та 3д огорожах товще, ніж у більшості європейських огорож. Тому металеві паркани Козачка ™ мають термін експлуатації більше 50 років. Металеві огорожі можуть поставлятися без покриття, з полімерним, цинковим, цинковим і полімерним покриттям. Даємо гарантію від наскрізної корозії 10 років.
Та й ціна цих металевих парканів досить конкурентна. Ціна в прайсі з ПДВ.
Паркани металеві із рабиці Козачка

Паркани металеві із рабиці Козачка™ з ПВХ покриттям

Паркани з плетеної сітки ТМ Козачка ідеально підходять для огорожі тенісних кортів, футбольних полів та інших спортивних майданчиків, тому що висота сітки становить до 4 м. Паркани з плетеної сітки Козачка відрізняються від парканів зі звичайної сітки Рабиця з ПВХ покриттям тим, що вони  дуже міцні, а сам полівінілхлорид не тріскається від морозів і не вигорає на сонці.
Паркани дротяні полегшені

Паркани дротяні полегшені Козачка™

Ці паркани є найдешевшою огорожею на українському ринку. Такий паркан в середньому коштує в 2,5 рази дешевше сітки Рабиця. Економія тут досягається як на полотні сітки, де верхні комірки більше нижніх, так і на стовпчиках, яких потрібно менше. Такі паркани часто використовують для огорожі дачних ділянок, лісових і мисливських угідь, будмайданчиків і інших об`єктів.
Паркан дротяний зі зварної сітки

Паркан дротяний зі зварної сітки з ПВХ покриттям (в рулонах).

Це міцні, надійні металеві паркани і зварної сітки в рулонах. Висота 2м. Сітка покрита полівінілхлоридним покриттям, стійким до атмосферного впливу. Такий паркан естетично виглядає.
Паркан металевий з канілірованої сітки

Паркан металевий з канілірованої сітки

Ці металеві паркани складаються з полотна складнорифленої сітки, завареного в сталеві кутники. Часто такі паркани можна побачити біля шкіл і дитячих садків. Ці паркани довговічні і невибагливі. Саме тому багато хто вибирає саме ці паркани.
Паркан з металевого штахетника

Паркани з металевого штахетника

Ці металеві паркани недавно з`явилися на українському ринку і вже завоювали популярність. Штахетник покритий цинком і полімерною фарбою, що значно збільшує його довговічність. Цей паркан дуже практично використовувати на невеликих територіях, де глухий паркан може призвести до відсутності руху повітря і зниження комфортності життя.

Паркани з штампованими елементамиПаркани "Палацовий"

Металеві паркани з декоративними штампованими елементами.
Секціі парканів мають подвійне покриття (цинк + полімерна фарба).
Фото наших встановлених парканів

Фото наших встановлених парканів

Фото металевих парканів, які ми продавали на різні об'єкти. Сторінка постійно оновлюється по мірі надходження нових фотографій наших парканів у встановленому положенні.


Спеціальні умови для дилерів


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться