Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Геотекстиль и георешітка

Купити георешітки та геотекстиль самовивозом або з доставкою у будь-яку точку України

геотекстиль нетканий купити цінаГЕОТЕКСТИЛЬ

це нетканий матеріал, який виготовляється з поліпропілену голкопробивним методом.
Геотекстиль хімічно стійкий, має стійкість до термоокислювального старіння.
Геотекстиль не гниє, не схильний до дії грибків, цвілі, гризунів, комах.
Деякі види геотекстилю поставляються з врощенним насінням багаторічних трав. У нас можна купити геотекстиль  "ПИНЕМА", "ГЕОБЕЛ-Т", ПНИС-М".


георешітка геотекстиль купити цінаГеорешітка

конструкція з скріплених між собою у вигляді сот поліетиленових стрічок товщиною 1,5 мм.
При установці в робоче положення утворює стійкий каркас, який наповнюється піском, грунтом, камінням,
залежно від мети і умов застосування. Поліетилен, з якого виготовлена ​​георешітка нейтральний до агресивного
середовища, нетоксичний, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, масло-лугостійкий, стійкий до прісної і солоної води, що зберігає його характеристики протягом багатьох років експлуатації.

Технічни характеристики геотекстиля

Геотекстиль "ПИНЕМА"

має коэффіцієнт фільтрації не менш ніж 130 м/сут при навантаженні 2 кПа.
Виробляється з поверхневою щільністю 190 г/м2, 250 г/м2, 300 г/м2, 360 г/м2, 400 г/м2, 450 г/м2, 500 г/м2, 600 г/м2.
Геотекстиль має ширину полотна 2650 мм і 5300 мм. Довжина в рулоні 100-300 м.п.
Поставляється в рулонах (діаметр 800-900 мм).

Геотекстиль термооброблений "ГЕОБЕЛ-Т" и "ПНИС-М"

має коэффіцієнт фільтрації не менш ніж 40 м/сут при навантаженні  2 кПа.
Виробляється з поверхневою щільністю 150 г/м2, 190 г/м2, 220 г/м2, 250 г/м2, 290 г/м2, 330 г/м2, 370 г/м2, 400 г/м2, 430 г/м2, 450 г/м2.
Геотекстиль має ширину полотна 2650 мм і 5300 мм. Довжина в рулоні 100-300 м.п.
Поставляється в рулонах (діаметр 500-800 мм)

 Геотекстиль нетканний ціна купитиГеотекстиль нетканний ціна купити

Застосування геотекстилю


Будівництво

Геотекстиль сепарує шари і перерозподіляє напругу в основі насипу, збільшує несучу здатність основи, стійкість укосів, покращує умови ущільнення земляного полотна. Також, в даному застосуванні геотекстилю, виконується армування при проектуванні грунтових насипів підвищеної вологості. Заміна піщаного дренажу на геотесктіль, знижує витрату піску, збільшує темпи будівництва, знижує трудомісткість. Геотекстиль запобігає перемішуванню насипного матеріалу і грунту, знижує деформування дорожнього покриття, забезпечує дренаж, армування схилів, фільтрацію, захист підземної гідроізоляції від механічних пошкоджень, розвантаження несучих конструкцій. Геотекстиль утворює захисний і дренажний шари між скельної породою і гідроізоляцією. Захищає гідроізоляцію від пошкоджень шорсткою поверхнею бетону і гострим заповнювачем. Геотекстиль зменшує напругу між бетонною обробкою і гірською породою. Геотекстиль відводить грунтову і зливову воду до дренажу .
Геотекстиль перешкоджає змішуванню щебеня з грунтом і виконує тим самим функції захисту, фільтрації і розподілу навантаження. Виїмка грунту незначна із-за невеликої товщини конструкції, неткані матеріали розвантажують несучі конструкції, і легко укладається завдяки невеликій вазі.

Гідротехнічні споруди, басейни, водойми, ставки, зрошувальні канали, річки

Геотекстиль виконує функції фільтру під береговим зміцненням . Перешкоджає вимиванню грунту без додаткового берегового укріплення в невеликих руслах або під час паводків. Геотекстиль забезпечує достатню водопроникність берегового укріплення. Геотекстиль перешкоджає пошкодженню гідроізоляції при укладанні, перешкоджає пошкодженню гідроізоляції через нерівності грунту, відводить грунтові води і запобігає водній ерозії укосів, в разі пониження рівня води у водосховищі або канал.

У нас можна купити георешітку

Георешітка поставляється в модулях площею 14.5 м 2 (в робочому положенні). Танспортіруется в складеному стані і займає малий об`єм.
Георешітка в комплексі з геотекстилем запобігає зміщенню, просіданню, розтріскування конструкції, вимиванню і ерозію грунту і дозволяє успішно боротися з явищем морозного обдимання, неминучим в пилуватих грунтах, здійснює дренаж зайвої води. Застосування Георешітки дозволяє значно зменшити товщину насипу шляхом її армування, а також активно використовувати навіть відходи будівельних матеріалів і грунт.

георешітка і геотекстиль купити ціна георешітка і геотекстиль купити ціна

Георешітка застосовується для протиерозійного захисту схилів, захисту конусів шляхопроводів, будівництва підпірних стінок, армування слабких підстав. Стінки чарунок мають шорстку поверхню для збільшення тертя з матеріалом, який заповнює і перфорацію для поліпшення дренуючих характеристик конструкції. Георешітка дозволяє виконувати роботи з монтажу в діапазоні температур від -40 ° С до +60 ° С , матеріал нейтральний до агресивних середовищ, екологічно безпечний.

Георешітка зручна для зведення підпірних стін різної висоти і з будь-яким кутом закладення. Модулі георешітки легко укладаються один на одного. Чарунки заповнюються щебенем або піском з пошаровим ущільненням.
Для зміцнення ярів і русел річок використовують, як правило, геотекстиль і георешітки з великою чарункою і з рослинним заповнювачем. Георешітка перешкоджає вимиванню грунту і зберігає, таким чином, рослинність. Після завершення розвитку рослинного покриву георешітка стає практично невидима.

Георешітка ефективна при будівництві доріг на слабких підставах. Георешітка, заповнена грунтом, як гнучка плита, розподіляє навантаження від насипу на слабку підставу і забезпечує рівномірну осадку всієї споруди .

Кріплення на поверхнях схилів виконують за допомогою Г - образних анкерів 12-16 мм і довжиною 0,6-1,2 м, виготовлених зі сталі або високоміцних пластикових матеріалів. Анкери встановлюються по контуру кожної георешітки для забезпечення її правильного розтягнення у вигляді прямокутника.

Між георешітками і поверхнею грунтового схилу (у випадках заповнення каркаса щебенем ) укладають розділовий і дренуючу прошарок з нетканого геотекстилю .

Як заповнювач чарунок георешіток застосовують грунт, щебінь і бетон морозостійкістю не нижче М200.

Основною перевагою технології застосування георешітки є можливість зміцнення матеріалом - заповнювачем схилів такої крутизни, при якій цей матеріал на схилі самостійно не утримується.
 
Георешітки для зміцнення поверхні конусів мостів і шляхопроводів, а також при зміцненні трубопроводів.
Останнім часом найбільшого поширення набув наземний тип прокладки газопроводу. Він дозволяє уникнути тих недоліків, які виникають при підземному прокладанні газопроводів.
Однак цей спосіб будівництва має недолік, який полягає в ерозійному руйнуванні укосів газопроводу що виникає в результаті дії води і вітру. Для захисту газопроводу були розроблені такі конструкції:

  • Зміцнення укосів за допомогою геотекстилю з насінням багаторічних трав;
  • Посадка дерев і чагарників на вузлах виходу газопроводу;
  • Зміцнення трубопровідного насипу газопроводу за допомогою грунтозаполненних контейнерів з геотекстилю з засипкою торфо - піщаною сумішшю.

Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться