Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Армована колюча стрічка АЛЕБАРДА

Армована колюча стрічка (АКС)

Колючий дріт Алебарда один з видів невибухових колючих загороджень - високовуглецевий і середньовуглецевий оцинкований дріт з навальцованої на нього оцинкованої колюче-ріжучої стрічкою.
 

армована колюча стрічка Алебарда в розрізіакс армована колюча стрічкаКолючий дріт Алебарда

Колюче ріжуча стрічка - це оцинкована стрічка з виштапованими на ній обоюдо гострими, розташованими симетрично ножами шипами. Шипи мають трапецієподібну форму.
Це модернізований колючий дріт.

Походження назви Алебарда:
Колючий дріт - тому що на дроті є колючі ножі шипи.
Алебарда - по-перше, тому що ножі шипи схожі на середньовічну холодну зброю алебарду, якою озброювали стражників, по-друге, тому що це зареєстрована торгова марка.

Технічний опис колючого дроту Алебарда

У нас у продажу є два колючих дроту Алебарда, властивості яких описані в ТУ У 25.9-24911663-001:2015: тип 1 і тип 2

  ТИП 1 ТИП 2
Загальна товщина дроту, мм 3,2 3,5
Діаметр армуючого дроту, мм 2,2 2,5
Товщина колючої стрічки, мм 0,5 0,45
Питома щільність цинку на стрічці, г/м2 90 - 250 до 275
Питома щільність цинку на дроті, г/м2 200-270 100-140
Довжина шипа, мм 10 (+/-1). 15
Відстань між центрами шипів, мм 25  (+/- 1) 33 (+/- 2)
Довжина в бухті, пог.м. 182 (+/- 10) 100 - 300
Упаковка армованої колючої стрічкі Синтетичний матеріал Без упаковки
Країна виробник Китай Україна

Ціна армованої стрічки

Ціну однієї бухти Ви можете скачати прайс-лист на колючий дріт Алебарда. Ціна вказана за 1 метр погонний і за одну бухту.
Ціна роздрібна. Для оптових покупців ціна колючого дроту Алебарда буде індивідуальною і істотно дешевше.

Застосування колючого дроту Алебарда.

  • АКС армована колюча стрічка, так само як і звичайний одноосновний і двоосновний колючий дріт, натягується у вигляді декількох або однієї колючих ліній над парканами.
  • З армованої колючої стрічки виготовляється єгоза та інші види колючих загороджень.
  • Армована колюча стрічка Алебарда застосовується для виробництва деяких видів зварних дротяних парканних секцій.
  • Її використовують в якості натяжного дроту при монтажі єгози. Шипи в Алебарді розташовані частіше, ніж колючки на звичайному дроті. Тому, в разі, якщо витки єгози перекусять, егоза не утворює проломи, достатні для проникнення. Загородження з колючим дротом Алебарда доведеться долати довше, ніж зі звичайного дроту.

Ідеально підходить в якості недорогого терену, для натяжки на дачній ділянці, для створення військових інженерних загороджень.
Армована колюча стрічка ефективніша, ніж звичайний колючий дріт, тому її використовують для охорони особливо важливих обєктів.

Для звичайної людини, яка вирішила перелізти через паркан, щоб винести щось більш-менш цінне, колючий дріт Алебарда буде справжньою проблемою. Подолати таку огорожу можна тільки за допомогою болторіза.

Якість колючого дроту Алебарда

Свідоцтво на торговельну марку АлебардаАрмовану колючу стрічку Алебарда складно перекусть звичайними кусачками, тому що він армований високо і средньовуглецевим оцинкованим дротом.

Він якісно відрізняється від звичайного тим, що він завдає не тільки колючі рани, але і робить серйозні порізи на тілі тих, хто хоче його подолати.
На відміну від звичайної єгози, цей вид колючого дроту ми поставляємо тільки з підвищеним захистом від корозії.
На його поверхні 90-270 г/м2 цинку. Це означає, що термін експлуатації цього колючого дроту до перших ознак іржавіння близько 20 років і більше.

Ви не маєте лабораторії і не можете перевірити фактичну кількість цинку на поверхні колючки, тому ми захистили Ваші інтереси двома способами.

  1. Ми продаємо армовану колючу стрічку АКС під торговою маркою Алебарда і стежимо, щоб під цією маркою не продавали на ринку контрафактний неякісний колючий дріт.
  2. Ми даємо гарантійний талон від наскрізної корозії на 15 років.

Історія винекниння армованої колючої стрічки

В кінці XIX століття скотарство в Америці зіткнулося з розвитком залізничного транспорту. Загородження зі звичайної дроту не могли стримати стада корів і буйволів від виходу на колії і траплялися аварії поїздів.
Чарльз Глідден придумав на дріт чипляти колючки і запатеновал винахід. Проблему вдалося вирішити.
Потім почалася Перша Світова війна і колючий дріт отримав свій новий розвиток в окопній війні. Найвищою точкою розвитку стала спіраль Бруно.
Не вистачало виробничих потужностей з виробництва колючого дроту і його почали замінювати менш ефективною колюче-ріжучої стрічкою.
У 80-і роки XX століття в нашій країні спіральні загородження з колюче-ріжучої стрічки почали армувати дротом шляхом обкручування стрічки навколо дроту. Так робили егозу з АСКС (армованої скрученої колючої стрічки).
На початку цього століття в Україні колючу стрічку почали навальцовувати на дріт і застосовувати для виготовлення єгози. Але отримана армована колюча стрічка (АКС) прекрасно заміняла колючий дріт. При цьому вона істотно перевищувала її за своїми захисними характеристиками.
Таким чином армована колюча стрічка Алебарда стала найсучаснішим видом колючого дроту.
Відділ монтажу колючих загороджень - 067-6134135

Супутні товари

Разом з армованою колючою стрічкою Алебарда у нас часто купують:


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться