Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Сітка лісова з фіксованим вузлом

Сітка лісова з фіксованим вузлом

Розміри лісової сітки

Діаметр оцинкованого дроту 2,5 мм
Ширина чарунки 150 мм
Висота сітки 1,55 м, 1,75 м, 1,98 м.
и Довжина рулону 50 м.

Фото можна збільшити.

 

Порівняння з сіткою полегшеною Козачка

На ринку представлений більш дешевий аналог "Полегшена сітка Козачка". Обидві сітки використовуються в сільському господарстві для огорож. 
Але Полегшена сітка має в конструктивній формі ряд недоліків, які не дають їй витримувати натиск великих тварин: починаючи від великих агресивних собак, закінчуючи кабанами, оленями і лосями. Це форма з'єднань вертикальних дротів з горизонтальними.
У полегшеної сітці Козачка горизонтальний дріт з'єднаний з іншим горизонтальним дротом відрізками, а не цільними прутами по всій висоті, як це зроблено у лісовій сітці. Але при цьому полегшена сітка дуже дешева і виконує свої огороджувальні функції, там де немає необхідності загороджувати кабанів або оленів.
Лісова сітка - це більш просунутий варіант для огорож лісових господарств, ферм і пасовищ.

На відео тестування на розрив двох сіток. Перша - це полегшена сітка, друга - лісова сітка.

Опис конструкції лісової сітки

Сітка лісова у поздовжніх і поперечних дротах, в місцях перетину, з'єднана спеціальними вузлами-фіксаторами з дроту. Чарунки на одному погонному метрі можуть бути однакового або різного розмір. Розмір чарунок може збільшуватися від нижнього краю сітки до верхнього краю сітки. Нижні чарунки мають менший розмір, ніж верхні. Це пояснюється тим, що для великих тварин немає сенсу робити дрібну клітинку.

Дослідним шляхом встановлено, що при такому з'єднанні дротів, навантаження при механічних впливах розподіляється рівномірно по горизонтальному і вертикальному дроту і по вузлах з'єднання, і навіть якщо якийсь із дротів буде порваний, то сусідні вузли-фіксатори будуть тримати конструкцію і подальше руйнування сітки буде зупинено.

Завдяки такій конструкції, лісова сітка ідеально підходить для огородження великих територій - лісових господарств, мисливських угідь, полів, садів. Використовується для огородження оленів, кабанів, косуль, овець, кіз.

лісова сітка для оленів лісова сітка лісова сітка


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться