Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Сітка лісна з фіксованим вузлом Вузолфікс

Сітка лісова з фіксованим вузлом, сітка вузлофікс.Сітка Вузолфікс - це дротяна сіткакотра складається з високовуглецевого оцинкованого дроту основи (поздовжньої) і утка (поперечної), котрі між собою з'єднані за допомогою дротяного вузла особливої форми "Вузолфікс". 
Матеріал вузла - оцинкований низьковуглецевий дріт. Форма вузла - злва на фото.
З-за свого використання сітка має різні назви: сітка з фіксованим вузлом, лісна сітка, вольєрна, для зоопарків, для кабанів, для оленів, медвідь сітка.

Технічні характеристики

  • Діаметр дроту 2,5 мм (під замовлення 3,0 мм);
  • Дріт вуглецевий (міцність на розрив 1300-1500 МПа (Н/мм2), під замовлення низьковуглецевий 540-1080 МПа (Н/мм2) ;
  • Вузол виконаний з термічно обробленого 350-450 МПа (Н/мм2) оцинкованого дроту 2,0 мм.
  • Ширина чарунки 150 мм (під замовлення 300 мм)
  • Висота сітки 1,55 м, 2 м.
  • Довжина рулону 50 м.
  • Оцинкування 60 г/м2, під замовлення до 270 г/м2.

Фото сітки з фіксованим вузлом можна збільшити.

Схема розташування чарунок

Висота нижніх чарунок 76 мм, верхні чарунки мають висоту 178 мм.


Збільшити

Порівняння з сіткою шарнірною

На ринку представлений більш дешевий аналог "Полегшена сітка Козачка полегшена" (шпрнірна сітка). Обидві сітки використовуються в сільському господарстві для огорож. 
Але шарніра сітка має в конструктивній формі недолік, котрий не дає їй витримувати натиск великих тварин: починаючи від великих агресивних собак, закінчуючи кабанами, оленями і лосями. У шарнірній сітці горизонтальні дроти поєднані з вертикальними відрізками за допомогою шарнірнгого вузла.

У сітці ВУЗОЛФІКС вертикальний дріт безперервний по всій висоті полотна сітки. З дротом основи він з'єднаний за допомогою фіксованого вузла особливої форми.
Сітка  ВУЗОЛФІКС - це більш міцний варіант для огорож лісових господарств, ферм і пасовищ. Виготовлена вона з високовуглецевого дроту підвищеної міцності.

Під замовлення поставляєм сітку, виготовлену з низьковуглецевого дроту 2,5-3 мм, сітку з підвищеним оцинкуванням(до 270 г/м2)

На відео тестування на розрив двох сіток. Перша - це шарнірна сітка, друга - сітка ВУЗОЛФІКС.

Опис конструкції сітки ВУЗОЛФІКС

Сітка у поздовжніх і поперечних дротах, в місцях перетину, з'єднана спеціальними вузлами-фіксаторами з дроту. Нижні чарунки мають менший розмір, ніж верхні. Це пояснюється тим, що для великих тварин немає сенсу робити дрібну клітинку.

Дослідним шляхом встановлено, що при такому з'єднанні дротів, навантаження при механічних впливах розподіляється рівномірно по горизонтальному і вертикальному дроту і по вузлах з'єднання, і навіть якщо якийсь із дротів буде порваний, то сусідні вузли-фіксатори будуть тримати конструкцію і подальше руйнування сітки буде зупинено.

Завдяки такій конструкції, сітка ВУЗОЛФІКС  ідеально підходить для огородження великих територій - лісових господарств, мисливських угідь, полів, садів. Використовується для огородження оленів, кабанів, косуль, овець, кіз.

лісова сітка для оленів з вузолфікс лісова сітка з вузолфікс лісова сітка з фіксованим вузлом вузолфікс


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться