Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Сітка латунна

Матеріал латунної сітки: латунь марки Л-80, бронза марки БрОФ6 ,5-0, 4. 
ДСТ  6613-86.
Переплетення: полотняне, рідше - саржевое.
Позначення латунної сітки: за аналогією з тканої н/в і нержавіючої - розмір чарунки * діаметр дроту. Приклад: 0,25*0,12 (чарунка 0,25 мм, дріт 0,12 мм).

Рулон латунної сіткиЛатунна ткана сітка

Опис латунної сітки:

Латунна сітка - це загальна назва сіток, які у своєму складі містять мідь. Згідно з нормами, латунь марки Л-80 повинна містити 79,0-81,0% Cu (тобто міді). Основний легуючий елемент у латуні - Zn (цинк). Вміст цинку може варіюватися від 18,4 до 20,4%.
Бронза - це сплав міді з оловом. У бронзі марки БрОФ6 ,5-0, 4, яка застосовується для сіток латунних вміст міді 92,6-93,74%. Вміст олова 6,0-7,0%.

Сітка латунна Л-80Сітка з латунного дроту

Застосування латунної сітки:

В залежності від класу точності латунна сітка може застосовуватися в різних цілях:
    Латунна сітка з нормальною точністю застосовується для фільтрації газів, рідин, а також для інших цілей, де потрібні властивості латунної сітки.
    Висока точність у латунної сітки застосовується для розділення подрібненого матеріалу за розміром частинок.
    Латунна сітка з контрольною точністю використовується для контролю різних матеріалів за розміром частинок при подрібленні, подрібненні і збагачення.

  Сітка з латуніТермостійка латунна сітка

Також латунна сітка, завдяки своїм властивостям термостійким часто використовується в авіа-, ракето-, суднобудуванні, а також у верстатобудуванні. Може застосовуватися латунна сітка і для паливних і масляних фільтрів, в медичному обладнанні, харчовій промисловості, а також при нафтопереробці.
Завдяки своїм властивостям екрануючим латунна сітка використовується для екранування приміщень, а також частин механізмів від радіомагнітних хвиль.

Полотно латунної сіткиСітки марки Л-80, БрОФ6 ,5-0, 4

Купити латунну сітку

Купити латунну сітку Ви можете з доставкою прямо на Ваш склад по всій Україні. Наші менеджери завжди підкажуть, що є в наявності і можна відразу забирати, а які позиції латунної сітки доведеться виготовляти. Відвантажувати сітку будемо зі складів у Харкові, та Києві.
Вся латунна сітка виготовляється з дотриманням ДСТ, тому ви можете не сумніватися в якості такої латунної сітки.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться