Прайс-лист
меню
Новини

Сітка полегшена ТМ Козачка®

Сітка Козачка® полегшена - це сітка для дешевого паркану з оцинкованого дроту.

!!!Завжди в наявності на складі!!! Ціна у ПРАЙСІ з НДС.

Ціна на сітку в залежності від висоти і товщини дроту в середньому коливається від 0.3 $/м2 до 0.6 $/м2. Цінову конкуренцію паркану з цієї сітки може скласти тільки огорожа з колючого дроту, натягнутого в кілька рядів.


Місця роздрібного продажу сітки Козачка® полегшеної для саду, городу дачі знайдете на карті. Якщо в зазначеному магазині не знайдете потрібного розміру, ми Вам надішлемо з Запорожьского складу.

Місця де встановлена сітка Козачка® полегшена. Ви можете під`їхати до місця, зазначеного на карті і побачити ка вона себе веде через кілька років після установки

Позначення сітки Козачка® полегшеної

Шановні покупці, нашому підприємству належить право на торговельну марку "Козачка®", закріплене законодавчо. Тому, ми позначаємо цей вид сітки нашою торговою маркою Козачка®.
У відвантажувальних документах цей вид сітки позначається так:
сітка "Козачка®" полегшена оцинкована а/в/с,
де:

 • а - висота рулону в см,
 • в - кількість горизонтальних дротів в полотні сітки Козачка® полегшеної (на схемі нижче Ви можете прорахувати кількість дротів для кожної висоти),
 • с - ширина чарунки в см.

 

Шарнірна сітка

 На ПП Метизи-94 Ви можете купити за низькими цінами такі види сіток постійно:

 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 100/8/15,
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 120/12/15
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 130/11/15,
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 150/15/15,
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 150/21/15
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 160/15/15,
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 200/17/15,
 • сітка "Козачка®" полегшена оцинкована 200/25/15.
 • Під замовлення ми можемо поставити і сітки Козачка® полегшеної інших висот і розмірів: 200/22/15, 200/17/15, 180/24/15, 160/23/15, 150/13/15, 140/22/15, 140 / 11/15
 • На замовлення можемо робити чарунку не лише 15 см по горизонталі, а також і 30 см.
 • Діаметр дроту на замовлення може бути 1,8 мм всередині і 2,2 мм по краях сітки.

Опис сітки Козачка® полегшено

Вертикальні дроти чарунки цієї сітки прикручуються до горизонтального дроту основи з допомогою шарнірного вузла. Зіг на поздовжному дроті призначений для відводу капель дощової води, та для більш рівномірного натягування полотна сітки.

Нижні чарунки мають відстань між горизонтальними дротами основи 5 см, а верхні чарунки - 20 см. У проміжках висота чарунок поступово збільшується, спочатку до 10 см, потім до 15 см. Діаметр верхнього та нижнього горизонтальних дротів 2,5 мм. Діаметр інших дротів - 2,0 мм. Можливо верхній і нижній дріт використовувати з діаметром 3,0 мм. Сітка Козачка® полегшена виробляється тільки з оцинкованого дроту.

Сітка Козачка® полегшена поставляється в рулонах по 50 погонних метрів. Висота рулонів 1 м, 1,2 м, 1,3 м, 1,5 м, 1,6 м і 2 м. Рулони сітки Козачка® полегшеної упаковані в полімерну плівку, або без пакупання.

Шарнірний вузол, який формує чарунку сітки Козачка® полегшеної

Чарунки сітки Козачка® полегшеної

Рулони сітки шарнірної

Застосування сітки Козачка® полегшеної

Ця сітка застосовується для виготовлення найдешевших парканів. Парканами з сітки Козачка® полегшеної огороджують сади, виноградники,(огорожа захищає дерева і виноградну лозу від зайців), а також  автомобільні дороги, лісові масиви. Сітку Козачка® полегшену разом з електропастухом використовують для огородження пасовиськ.
Горизонтальні дроти сітки Козачка® полегшеної на дачних ділянках служать опорою для в`юнких рослин: квітів, огірків, виноградників. Паркани Козачка® полешені вікористовують в якості тимчасових огороджень на будівництві.

Сітка Козачка® полегшена в якості опори для в`юнких рослин Сітка Козачка® полегшена використовується для огоржі пасовиськ Сітка Козачка® полегшена в якості тимчасового огородження будівництва Сітка Козачка® полегшена з електропастухом Електропастух на шарнірні сітці Огорожа з сітки Козачка® полегшегої з єгозою зверху

Сітка для мисливських господарств (сітка для тварин) теж може мати саме такий вигляд.
Адже мисливським господарствам потрібно огороджувати великі території та їм потрібно це зробити за максимально низькою ціною. Таку сітку замовляють для мисливських господарств, де потрібно обгородити косуль, оленів, кабанів.
Правда, кабани великі та агресивні тварини, вони рознесуть будь-яку перешкоду. Тому для них сітку Козачка® полегшену виробляють з високовуглецевого дроту, який має більшу межу міцності на розрив.
Саме тому сітку Козачка® полегшену часто називають "лісова сітка". Адже її застосовують ще й для огорожі висаджування молодих дерев, щоб захистити їх від звірів, які люблять поласувати молодими деревцями.
Але для тих випадків, коли є припущення, що дикі кабани порвуть цю сітку, ми поставляємо сітку Рабиця висотою 3-4 метри, з чарункою 75 мм з дроту 3 мм. Чарунка 75 мм суттєво здешевлює вартість сітки Рабиця, а дріт 3 мм надає їй більшу міцність.
Тому лісові господарства та мисливські господарства можуть отримати на нашому підприємстві саме ту сітку для огорожі мисливських і лісових господарств, яка буде відповідати їх вимогам.
Під час установки паркану виникає проблема, як натягнути сітку так, щоб вона не провисала.
На відео наш покупець встановлював бюджетний паркан з сітки Козачка® полегшеної у себе. Подивіться на відео як він це робив.

Для того, щоб огорожу з цієї сітки бачили тварини, по центру паркана прив`язують товсті гілки або дошки.

 

На відео наш покупець встановив бюджетний паркан з сітки Козачка® полегшеної в себе на об`єкті.

Можна купити аналог сітки Козачка® полегшеної з дроту діаметром 1,8 мм. Така сітка буде дешевшою, але зимою випаший сніг почне танути і спресовуватись, розтягуючи тонкий дріт.
Пістя танення снігу сітка буде надто провисати.
Тому Ви повинні знати, що Ви можете купити і більш дешеву сітку у нас за рахунок зменшення діаметру дроту, але чи варто це робити?...

Ціна сітки Козачка® полегшеної

Ціна сітки Козачка® полегшеної найнижча з цін сіток для огорож. Якщо на 17 лютого 2017 року вартість погонного метра оцинкованої сітки Рабиця 50х50х2,0 заввишки 2 метри становила 49,92 грн за погонний метр, то ціна сітки Козачка® полегшеної аналогічної висоти становила 31,08 грн за погонний метр. Простий розрахунок показує, що ціна сітки Козачка® полегшеної на 60 % нижче, ніж ціна аналогічної сітки Рабиця.
Але низька ціна сітки Козачка® полегшеної ще не все. Для монтажу огорожі з сітки Козачка® полегшеної потрібно встановлювати стовпи не через 2,5-3 м, а через 4 - 5 метрів. Це лягає додаткової економією до низької ціни сітки Козачка® полегшеної

На ціну сітки Козачка® полегшеної істотно впливають транспортні витрати. Для розрахунку транспортних витрат Вам знадобиться розрахувати об'єм рулонів і знати вагу рулонів. При перевезенні цього виду сітки транспортні підприємства розраховують ціну перевезення виходячи, перш за все, з об'єму, який займає сітка в машині. Для розрахунку об'му сітки вважайте, що діаметр рулону сітки буде 35 см. Якщо Ви купуєте 1000 м погонних сітки висотою 1,3 м, то об'єм, який вона буде займати розрахуєте так:

 1. розраховуєте кількість рулонів - 1000/50= 20.
 2. розраховуєте об'єм, який займають рулони 20х0,35х0,35*1,3=3,185.

Але ці цифри приблизні. У таблиці наведено фактичні діаметри сітки, які ми заміряли:

Фактические габариты рулонов сетки Казачка облегченной
Найменування Діаметр рулону, см Висота рулону, см

100/8/15

27 110
120/12/15 28 125
130/11/15 28 136
150/15/15 28 156
160/15/15 28 166
200/17/15 27 206
200/25/15 31,5 205

При розмірах інших рулонів дані можуть трохи відрізнятися, це пов'язано з особливостями технології виробництва. Наприклад, при більшому натягу дроту рулон сітки матиме менший діаметр, при меншому - більший.

Купуйте українське.

Дивно читати цей заголовок на сторінках фірми, яка є великим імпортером дротяних сіток. Але сітку Козачка® полегшену ми принципово не завозимо з-за кордону. У нас є український виробник.
На українських верстатах можна цієї сітки нав`язати достатню кількість.
Тому, ми закликаємо Вас, своїх співгромадян, купувати цю сітку тільки українського виробництва.
Адже українські робітники, на отримані гроші потім куплять продукцію Вашого підприємства, а податки від прибутку підуть формування бюджету Вашої країни, а не на потреби громадян інших країн.
Будьте патріотами.

Тому, якщо Вам потрібен дешевий паркан, дзвоніть за тел 061-2120639 і купуйте сітку Козачка® полегшену українського виробництва.

Купити полегшену сітку Козачка®, шарнірну сітку


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться