Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Цинкування металу та покриття полімером

Де оцинкувати деталі

Якщо Ви хочете покрити цинком певні металеві вироби, то ви можете звернутися до нас для надання подібної послуги. ПП Метизи-94 на даний момент забезпечує покриття цинком деталей методом гарячого цинкування і гальванічного. Ви можете оцинкувати побутові металовироби, старі автомобільні деталі, труби та інші металовироби. Також до нас звертаються з приводу цинкування кріплення (напр. болтів, гайок, шайб, стяжок та ін.)

Ціна цинкування металу

Ціна на оцинкування може сильно відрізнятися в залежності від геометрії, розмірів і товщини виробу. Щоб трохи зорієнтувати Вас за ціною можна навести такий приклад: для плоскої парканної панелі ТМ Козачка з дроту діаметром 5,0 мм з чарунками 200х60 мм вартість оцинкування 1 кг виробу становить близько 5,60 грн (на 01.01.2014 р). Але в будь-якому випадку при зверненні до нас менеджер прорахує точну вартість залежно від виробу. Ціна може відштовхуватися як від ваги, так і від площі поверхні, що покривається.
Ціни на гальванічне цинкування, звичайно, нижче. Їх Ви можете уточнити у менеджера.

Які розміри можна цинкувати методом гарячого цинкування

У зв`язку з тим, що цинкові ванни обмежені в розмірах, є певні обмеження за розміром конструкцій, які можна цинкувати методом гарячого цинкування. Максимальниі габарити для цинкування (ДОВЖИНАхВИСОТАхШИРИНА) 6м х 2,4м х 1,3 м.

Де покрити деталі порошковою фарбою

У нас Ви можете покрити порошковою фарбою Ваші вироби. Ми пропонуєм послуги покриття полімером практично будь-якого кольору з палітри RAL. Покриття полімером забезпечує захист від корозії і красивий зовнішній вигляд виробу. Залежно від типу фарби буде змінюватися товщина покриття, її твердість і зносостійкість. Більш детальну консультацію Ви можете отримати у менеджера.
Порошковою фарбою покривають найрізноманітніші вироби: від кронштейнів для антен до бортів вантажних автомобілів для збільшення терміну служби. Також часті звернення з приводу покриття полімером торгових стелажів, вхідних дверей та інших деталей, які витримують нагрівання до 200С (температура запікання порошкової фарби).

Ціна покриття порошковою фарбою

Вартість полімерного покриття залежить від площі фарбування. Ціна може змінитися, якщо Ви замовите фарбування нетипового кольору при малій кількості.

Цинкування + покриття полімером

Часто зустрічається комбінування цинкування деталей і покриття їх полімерним покриттям, що робить їх практично вічними. Таке покриття допоможе зберегти виріб від корозії на 50 і більше років. Ми маємо досить великий досвід у покритті цинком і покритті полімерною фарбою, оскільки забезпечуємо покриття власних парканів ТМ Козачка.

Переваги цинкування та покриття порошковою фарбою на ПП Метизи-94

  • Завдяки нашій розвиненій логістичної системи, ми можемо привезти Ваші деталі для оцинкування або покриття полімером в Запоріжжі, покрити їх і привезти Вам назад в місце призначення.
  • Після цинкування ви отримаєте виріб з шаром цинку до 130 мікрон!
  • Нашою особливістю є те, що ми іноді припиняємо прийом замовлень у зв`язку з терміновими замовленнями від автодорів на цинкування відбійників для автодоріг і від мобільних операторів на цинкування деталей базових станцій. Але ця особливість не є недоліком, а свідчить про високу якість виконуваних робіт.

Далі розглянемо трохи детальніше суть оцинкування і покриття порошковою фарбою (натисніть для швидкого переходу):
Гаряче цинкування
Покриття полімером

Гаряче цинкування

Що таке цинкування

Цинкування - це процес нанесення цинку на поверхню металу. Цинкування дозволяє захистити поверхню металу від корозії на досить тривалий час. На даний момент цинкування є найбільш поширеним способом захисту металів від корозії. В Україну в побутових і промислових цілях використовується, в основному, 2 види цинкування: гаряче цинкування та гальванічне цинкування (електролітичне цинкування).

Гаряче цинкування

Процес гарячого цинкування поділяється на 2 основних етапи: підготовчий і власне гаряче цинкування.
На підготовчому етапі гарячого цинкування поверхню знежирюють, промивають, труять, а потім повторно промивають.
На етапі гарячого цинкування виріб поміщається в розплав гарячого цинку при температурі близько 460С. Надалі цинк вступає в реакцію з киснем і формує оксид цинку. Потім оксид цинку вступає в реакцію з двоокисом вуглецю і формує карбонат цинку, який і залишається на поверхні. При гарячому цинкування поверхня зазвичай виходить сірого матового кольору. Такий шар надійно захищає поверхню металу від корозії протягом 20-50 років експлуатації.
ПП Метизи-94 надає послуги гарячого цинкування шаром цинку до 130 мікрон. Під впливом навколишнього середовища цинк руйнується приблизно на 1-5 мкм на рік. 1 мкм/год відповідає використанню в сільській місцевості, а 5 мкм/год - використанню районі свинокомплексів, корівників, хімічних заводів, а також на морському узбережжі, тому гаряче цинкування прослужить довше. Якщо Ви хочете використовувати Ваші вироби в подібнібному агресивному середовищі, то краще звернути увагу на полімерне покриття, якому подібні умови не страшні. Полімерне покриття може бути нанесено як на чорний метал, так і на оцинкований.

ванна для гарячого цинкування (картинка зі збільшенням)
Ванна з цинком

Гальванічне цинкування (електролітичне цинкування)

Для порівняння розглянемо гальванічне цинкування. Суть електролітичного цинкування полягає в наступному: вироби, що цинкуються, опускаються в ванну з електролітом, потім пластини і конструкції приєднуються до джерела постійного струму. При електролізі цинковий анод розчиняється і осідає на поверхні виробу.
Такий спосіб цинкування досить небезпечний для екології, оскільки необхідне очищення стічних вод від цинку. Подібні технології дуже дорогі, тому часто економічно краще застосовувати технології цинкування без електроліту.
Гальванічне цинкування дозволяє отримати блискучу поверхню, але шар цинку в такому випадку буде 5-20 мкм.

Стандарти для гарячого цинкування

Гаряче оцинкування здійснюється за ДСТ 9.309-89 та ISO 1461-89.
Контроль якості гарячого цинкування проводиться по «Магнітне методу», «Методу контролю хімічного складу цинкового розплаву за ДСТ 19251.1, ДСТ 9151.2, ДСТ 19251.3, ДСТ 19251.5», «Методу нанесення сітки подряпин".

Переваги гарячого цинкування

Гаряче цинкування - один з найбільш економічно ефективних способів цинкування. Використовуючи метод гарячого цинкування, Ви отримуєте виріб, надійно захищений від корозії на багато років. Гаряче цинкування забезпечує досить товстий шар цинку, який буде роз`їдатися дуже довго.
 

Суппорт оцинкованийСушка для посуди гарячого цинкуванняПрофнастил гарячого цинкування

Полімерне покриття

нагору

Що таке полімерне покриття

Полімерне покриття також називають ПВХ покриття, покриття полімерною фарбою або покриття порошковою фарбою.

Технологія нанесення полімерного покриття

Перед нанесенням полімерного покриття поверхня повинна бути підготовлена, а також очищена від оксидів і іржі. У підготовку виробів включається знежирення, видалення окислів, також можуть бути нанесені конверсійні покриття, які дозволяють покращити захисні властивості виробів.
Процес нанесення порошкової фарби полягає в наступному. Полімерна фарба надходить у змішувач, в якому змішується з повітрям і надходить у розпилювач. У розпилювачі крупиці порошку здобувають необхідний електричний заряд, проходячи через високовольтний розрядник. Потім порошок, пролітаючи біля виробу, прилипає до поверхні. Потім відбувається процес запікання полімерного покриття на виробі в печі під температурою близько 200С протягом 10-15 хв.
Часто за зовнішнім виглядом полімерного покриття можна визначити якість його виготовлення.

Порошкова фарба

 

Для чого застосовується полімерне покриття

Полімерне покриття застосовується для захисту виробів від корозії, а також поліпшення естетичних характеристик виробів. Полімерне покриття забезпечує захист при використанні в агресивному середовищі, оскільки на нього набагато менше діють випаровування кислот і морське солоне повітря. Часто полімерне покриття наносять на оцинковані вироби з метою ще більше підвищити захисні характеристики виробу від корозії.
Полімерне покриття може бути різних кольорів за класифікацією RAL. Уточнити можливі кольори та вартість Ви можете, зателефонувавши на ПП Метизи-94.
Полімерною фарбою часто покривають дротяні огорожі, кріпильні вироби, листову сталь, профнастил, двері, а також інші вироби, яким необхідний естетичний зовнішній вигляд або захист від корозії.

Властивості полімерного покриття

Полімерне покриття утворює рівну блискучу поверхню, без напливів.
Полімерне покриття перешкоджає корозії, оскільки утворює щільний захисний шар на поверхні виробу.

Переваги полімерного покриття

Полімерне покриття має ряд переваг перед іншими способами захисту від корозії і декоративних покриттів поверхні:
- хімічна стійкість;
- полімерне покриття не має запаху;
- частки порошкової фарби володіють мінімальної летючістю;
- низька температура плавлення;
- висока світлостійкість.

Які деталі можна покривати полімером

Серед виробів, які зазвичай покривають полімером, можна виділити основні:
- торгово-промислове устаткування;
- стелажно-складське обладнання;
- бібліотечне та банківське устаткування;
- медтехніка;
- спортінвентар;
- матеріали для покрівлі;
- меблі та побутова техніка;
- металеві вироби;
- неметалеві вироби (гіпс, кераміка, скло);
- автомобільні комплектуючі.
Максимальниі габарити для фарбування (ДОВЖИНАхВИСОТАхШИРИНА) 3,9м х 2м х 1,4 м.
 

Фургон з ПВХКронштейн з ПВХ покриттямПанель парканна з ПВХ
Замовити оцинкування або покриття порошковою краскою

Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться