Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Блок-пост військовий, воєнні габіони ХЕСКО

Найважливіше на будь-якій війні - зберегти життя своїх солдатів.

Тому сьогодні по всій Україні на дорогах влаштовують блок-пости і бастіони з бетонних блоків і мішків з піском.

Будувати такі бастіони довго, і мішок з піском не завжди захистить від великокаліберного кулемета або РПГ.

Військові потребують швидкомонтовані мобільних блок-постів, які можна швидко змонтувати і вони будуть служити серйозним захистом проти куль, снарядів, гранатометів і навіть проти танків.

Почали з`являтися різні варіанти таких блок-постів з бетону, а ми постачаємо мобільні блок-пости з дроту, тканини і піску.

Це блок-пост Козачка.

Блок-пост КозачкаБлок-пост Козачка з єгозою Козачка поверху.Ідею почерпнули з всесвітньо відомих Hesco-bastion, котрі широко використовувались в Іраку та Афганістані. По суті, це зварні габіони.

Фортифікаційну споруду, наподобі Хеско, у вигляді мобільного пересувного блок-посту можна звести протягом години в чистому полі без техніки, і ще швидше за допомогою екскаватора або іншої техніки.

Каркас блок-поста Козачка формується протягом декількох хвилин.

Він розсувається як гармошка.

Для цього достатньо розкласти легкі конструкції зі зварної оцинкованої сітки, в середині яких є стіни з картону або з тканини.

У ці пересувні блок-пості з дроту солдати швидко закидають все, що у них є під руками: пісок, глину, грунт і отримують потужний вал, який не пробиває куля, снаряд і через який не проходе танк.

Навіть, якщо снаряд розірве кілька дротів, то тільки трохи піску висиплеться і барикада з сітки, тканини і піску встоїть.

Для того щоб ще більше убезпечити мобільні блок-пост Козачка, як і випадку с Хеско бастіонами, по верху загороджувального валу можна встановити єгозу Козачка.

Бастіон Козачка так як і Hesco, має ще одну неоціненну властивість.
Сьогодні на блок-постах, у багатьох випадках після чергування солдати і офіцери змушені спати в наметах.
Ви розумієте, як намет затримує кулю або осколок.
Тепер протягом декількох годин на основі пересувного блок-посту Козачка можна спорудити стіни метрової товщини і 2,7 метрової висоти, накрити їх дахом, навіть з брезенту і бійці отримують більш  надійний притулок для сну і відпочинку після варти або чергування.

Устрій блок-поста Козачка:

Блок-пост Козачка фотоБлок-пост Козачка складається з дротяної сітки діаметром дроту 4-5 мм.

Дріт може бути оцинкований, але для прискорення виробництва пересувні блок-пости можна робити з не оцинкованого дроту.

При цьому потрібно знати, що не оцинкований дріт протягом 6-8 років може поржавіти, а оцинкований прослужить років 20.

Але, враховуючи те, що період столітніх воєн закінчився, то, найімовірніше, військові будуть користуватися не оцинкованою зварною сіткою, яка швидко іржавіє.

  • Чарунки зварної сітки для блок-поста Козачка мають розмір від 70 до 90 мм, в залежності від виду.
  • Висота секцій від 0,6 до 2,7 м.
  • Площа основи секцій від 0,6х0,6 м до 2,13х2,13 м.

Блок-пост Козачка поставляється в комплекті по кілька секцій, з`єднаних разом таким чином, що у двох секцій одна середня стінка.

Стінки секцій з`єднані дротом, скрученим у вигляді пружини.
Приблизно так само з`єднують секції габіонів.

Фронтальні і тильні стінки секцій дротяного блок-посту Козачка виготовлені з двох однакових частин по ширині рівних 1/2 ширини бічних стінок.

Подібний устрій дозволяє транспортувати блок-пости Козачка в плоскому стані.

Таким чином, захисники вітчизни отримують можливість швидко монтувати блок-пости з металевої сітки для контролю пересування по дорогах і швидко переміщати ці блок-пости на іншу ділянку.

Альтернативні способи виготовлення мобільних блок постів

Що голодніший - то мідріший.

Так як Hesco bastion дуже дороге задоволення, то в Україні почали силами волонтерів виробляти аналоги блок-постів Козачка під різними найменуваннями.

Не приховуємо, що часто у нас закуповують для них секції з зварної сітки і з`днувальні спіралі.

Часто для виробництва мобільних блок-постів закуповують звичайну сітку кладки з товстого дроту (сітку для армування) розміром 1х2 м, при необхідності розрізають її навпіл і монтують з цих дротяних секцій мобільні фортифікаційні загородження.

Ще одна альтернатива Hesco baston це формування секцій з арматури з натягнутою на неї сіткою Рабиця 10х1,2 і 10х1,4.

Наводимо фото блок-поста Козачка, який ми виробили для випробувань.

Блок-пост Козачка в розгорнутому стані Таким чином з`єднуються секції блок-поста Козачка і приєднується матеріал. Блок-пост Козачка не має дна Блок-пост Козачка заносять на місце зберігання Блок пост Козачка в складеному стані

Подивіться на відео як швидко цей блок-пост встановлюється на місцевості (10-15 секунд).

Ціна блок поста Козачка.

Ціна бастіону Козачка для блок постів і захисту військовослужбовців може бути різною, залежно від діаметру дроту, оцинкування, висоти і т.д.
Наприклад, бастіон Козачка висотою 1,5 м з не оцинкованого дроту діаметром 5 мм буде коштувати 900 грн/погонний метр, а ціна такого ж бар`єру з оцинкованого дроту діаметром 4 мм висотою 1,4 мм буде коштувати трохи менше, ніж 700 грн за погонний метр (ціни на початок вересня 2014р).

Вогневі випробування блок-постів Козачка

Аналогічні вироби в Україні почали вироблятися по кооперації в серпні 2014 року.
Волонтери закупили за власні гроші бастіони з зварної сітки, які не стоять на озброєнні в українській армії і відправили їх на випробування в 79 бригаду в зону АТО.

Погляньте на відео, як надійно захищають українські хеско солдат від прямих попадань снарядів танків як с комулятивною стрєю, так і осколочно-фугасних.

 


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться