Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Сітка шарнірна

Шарнірна сітка (для автобанів) - ідеальна огорожа для доріг і автобанів, тому що нижня чарунка має розмір 5х15см, Таким чином, дрібні тварини не потрапляють на дорожнє полотно і не створюють аварійну ситуацію.

Саме тому її називають сіткою для автобанів та  фермерів. Завдяки змінній чарунці в шарнірній сітці (для автобанів), її використовують для огорожі лісництв, томущо шарнірна сітка запобігає міграції тварин (навіть дрібних). Також, шарнірна сітка застосовується для огорожі садів, виноградників та пасовищ.
Шарнірна сітка володіє високим опором до розтягування, має невелику вагу, що дозволяє при монтажі парканів з шарнірної сітки тримати відстань між стовпчиками для паркану від 4 до 8 метрів.

З актуальними цінами на шарніну сітку, або сітку для автобанів на сьогоднішній момент Ви можете ознайомиться, переглянувши наші прайси.
Але, тим не менш, економічний ефект очевидний, огорожа території шарнірною сіткою дешевше майже в 2 рази, ніж огорожа сіткою Рабиця.

Шарнирная сітка відповідає ТУ 28.7-311-28890-002: 2008.

На ПП Метизи-94 шарнірну сітку можете купити під ТМ Козачка.
Вона називається  сітка Козачка полегшена.
Жители Запорожья могут купить сетку облегченную Казачка в розничном магазине сеток и проволок. Ниже смотрите карту с размещением магазина и видео с размещением в магазине этой сетки.
Мешканці Запоріжжя можуть купити шарнірну сітку спеціалізованому магазині сіток і дротів. Карту з розташуванням магазину і відеокліп з викладкою в магазині шарнірної сітки побачите нижче.

Ця сітка з оцинкованого дроту (ДСТ 3282-74) з шарнірним вузлом і змінної, по висоті, чарункою.
Особливість шарнірної сітки - це те, що розмір чарунки  збільшується від нижнього краю сітки до верхнього. 

 

 

Висота рулону сіток шарнірних: від 0,8 до 2м.
Довжина сітки в рулоні: до 50м. Діаметр дроту: від 1,8 до 3,0 мм.
Рулони без упаковки.
Під замовлення можливе виготовлення наступних типорозмірів сіток шарнірних:
200/22/15; 200/17/15; 180/24/15; 160/23/15; 150/13/15; 140/22/15; 140/11/15.
На замовлення
можливе виготовлення сітки з чарункою 30 см по горизонталі.

Встановлена шарнірна сітка

Приклад установки шарнірної сіткиПриклад установки шарнірної сітки

Сітка шарнірна виробляється на новому імпортному обладнанні, тому якість відповідає європейським нормам. Постачальник має можливість виробляти 4,5 тис м2 сітки шарнірної в день. У разі ексклюзивного замовлення, можна розглядати питання по 3-х кратному збільшенні продуктивності.

Для того, щоб огорожу з цієї сітки бачили тварини, по центру паркана прив`язують товсті гілки або дошки.

 

У машину 20т вміщується близько 400 рулонів. Рулони можна класти "навалом". У стоячому положенні транспортувати рулони можна тільки в тому випадку, якщо їх попередньо пов"язати на палеті, і лише в "один поверх".

Інструкція по монтажу шарнірної сітки

1. Рулон надійно прикріплюєте до опорного ​​стовпа.

2. Розгортаєте полотно сітки уздовж місця установки.

3. Другий кінець шарнірної сітки прив'язуєте до дошки, або закріплюєте між двома скрученими між собою дошками, металевими кругами або квадратами, смугами.

4. До верхньої і нижньої частини цього кріплення прив'язуєте трос, мотузку, дріт, стропи. Другий кінець прив'язуєте до буксирувального пристосування автомобіля, трактора, мотоблоки, мотоцикла і починаєте рух цієї техніки.

5. Після натягу полотна прив'язуєте його до проміжних стовпів, а до кінця рулону можете прив'язати наступний рулон і повторити процедуру натягу.

Удачі вам.


Дивіться також:

 

Лебідка ручна для натягування сітки шарнірної інструмент для монтажу сітки шарнірної
 

Стовпи для паркану з сітки шарнірної Стовпи для паркану з сітки шарнірної

Сітка Рабиця оцинкована Сітка Рабиця

Дріт колючий для паркану з сітки шарнірної Колючий дріт

 

Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться