Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Сітка кладочна Козачка

НОВИНКА - СІТКА ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ МІЦНОСТІ КЛАДКИ

У 2011 нами був отриманий патент на виробництво і продаж сітки кладочної Козачка з просічного листа, і в цьому ж році Харківський університет архітектури та будівництва провів дослідження у встановив два найважливіших для будівельників факти:

 • Застосування кладочної сітки з просічного листа збільшує міцність цегляної кладки, приблизно, в 2 рази.
 • Сітка кладочна з просічного металу навіть надає більше міцності цегляним стінам, ніж сітка кладочна з дроту ВР-1 діаметром 3 мм з чарункою 100х100 мм

Ці непримітні дослідження, насправді, революція в будівельній справі. Тепер будівельники та проектанти можуть застосовувати цю сітку для істотного збільшення міцності стін.

Якщо є сумніви в якості цегли, і не можна від нього відмовитися, то застосування сітки кладочної Козачка може повністю усунути всі ризики з в`язані з цими сумнівами.
Якщо будинок будується в сейсмічній зоні, то застосування запатентованої сітки істотно збільшить міцність будівлі на руйнування.

У 2011 р в Харківському Державному Університеті Будівництва та Архітектури були проведені випробування кладочних стінових елементів з визначенням їх ефективності залежно від армування. На сьогодні, це найсвіжіші дослідження в цій сфері. Ви можете СКАЧАТИ протокол досліджень і переконатися, що науково доведений ефект застосування в кладці сітки з просечного металу.
Дана інформація взята з відкритих джерел в Інтернеті, які поширює замовник досліджень. З тексту цих досліджень видалені і витерті фрази, що містять рекламу і назву підприємств, так як дана інформація поширюється нами з метою інформування про дослідженнях, а не з метою реклами.

Технічні характеристики сітки кладки Козачка.

 • Вид сітки: просічно-витяжна;
 • розмір чарунки: 25х60 мм;10х25 мм
 • довжина рулону: 23 м;10 м.
 • ширина рулону: 120 мм, 200мм, 240 мм, 330 мм;500 мм
 • товщина металу 0,8 мм.
 • Чи не оцинкована. Під замовлення можемо поставити оцинковану.
 • Поставка в рулонах.

Сітка кладки Козачка

Застосовується ця сітки для армування цегляної, газобетонної, пінобетонної кладки, міжкімнатних простінках.

Сітки кладки Козачка на цеглі Сітка кладочна Козачка в розгорнутому вигляді

Якщо Вам потрібна сітка кладочна з дроту ВР-1, то ми теж її постачаємо. З цією сіткою Ви можете познайомитися на сторінці про звичайну кладочну сітці.

Ціна сітки кладки Козачка

Ціна сітки кладки Козачка залежить від ширини рулону. Чим ширше рулон сітки кладки Козачка, тим нижче ціна метру квадратного сітки для кладки Козачка.

Купити сітку кладочну Козачка можна в Запоріжжі з доставкою в будь-яке місто України, а також можна купити на складах в Херсоні на вул. Домобудівна, 14; у Ковелі на вул. Грушевського, 79; в Кам`янець-Подільському на вул. Розводовского, 2. в Чорткові на базарі місце 219.

Застосування сітки кладки Козачка

Звичайно, сітка кладочна Козачка новий вид сітки, який ще не прописаний в СНіПах.
Але той же СНиП II-22-81 Кам`яні і армокам`яні конструкції каже:
"6.77. Діаметр сітчастої арматури повинен бути не менше 3 мм."
Сьогодні ж метизні заводи почали виробляти дріт періодичного профілю з діаметром, який не передбачений ДСТ - 2,8-2,9, а то й 2,7. Більшість будівельних організацій своїм попитом спонукали виробників виробляти кладочну сітку з дроту нижче 3 мм.

Саме для тих випадків, коли будівельникам не потрібні особливі характеристики міцності сітки кладки, і застосовується запатентована кладочна сітка Козачка.

Сьогодні почали застосовувати нові матеріали в будівництві.
З метою утеплити свої оселі, багато хто використовує для будівництва стін пінобетон і газобетон.
Всі прекрасно знають, що за міцністю ці матеріали значно програють цеглі, але істотно виграють в опорі теплопередачі.
Зміцнити кладку з газобетону або пінобетону за допомогою звичайної сітки кладки - марнотратство.
Адже за рахунок товстих швів зменшується теплосопротівненіе стіни.
Тому для армування газобетону ідеально підходить сітка кладочна Козачка.

Але все ж основне використання сітки кладки, це посилення кладки з метою запобігання появи тріщин і посилення примикань, жолобів, з`єднань вимощення з фундаментом будівлі, в вузлах виникнення напружень.

На цьому фото Ви бачите приклад використання сітки кладочної Козачка для запобігання появи тріщин в кутах прорізів будівель - самому слабкому місці при появі напруг.
Сітка кладочна Козачка встановлюється таким чином, що частина її знаходиться над прорізом, а частина на основний стіні.

Зміцнення отвору за допомогою сітки кладочної козачка

Кладочна сітка ТМ Козачка настеляється на штукатурний шар між гранями цегли таким чином, щоб відстань до граней цегли було близько 25 мм.
У місцях з`єднання рулонів кладочна сітка повинна лягати внахлест, перекриваючи один одного на відстані 75 мм.

 

Схема укладання сітки кладки Козачка

Кладочну сітку ТМ Козачка рекомендується укладати у всій довжині кладки в кожному третьому ряду.
Подібне застосування сітки кладочної допоможе уникнути появи тріщин стін в процесі експлуатації будівлі.

 Для дилерів

Пропонуємо стати дилером з продажу сітки кладочної Козачка.
Мережа дилерів планується у всіх містах аж до райцентрів.
Всі вони будуть мати можливість торгувати за нашими прайсовими цінами.
Для дилерів ми робимо знижку 20%. Це означає, що якщо вони зроблять націнку 25%, то їхня ціна буде дорівнювати нашій ціні + вартість доставки.
Подібна система ціноутворення робить вигідним для місцевого споживача працювати саме з місцевими дилером, а не з нашим підприємством. 
Якщо Ви бажаєте стати нашим дилером, прошу за адресою metizy94@ukr.net направити нам лист про це із зазначенням в темі листа "Дилер"

Доцільність армування кладки

Усі, хто знайомий з будівництвом знають, що СНіП II-22-81 "Кам'яні та аpмокам'яні конструкції ..." говорить про необхідність застосування кладочних сіток наступне:

"6.75. Сітчасте аpмування горизонтальних швів кладки допускається застосовувати тільки у випадках, коли підвищення маpок цегли, каменів і розчинів не забезпечує потрібної міцності кладки і площа попеpечного перерізу елемента не може бути збільшена."

Зверніть увагу на словосполучення "тільки у випадках".

Це означає, що в інших випадках сітку кладки застосовувати не слід!

Проте без розрахунків міцності кам'яної кладки проектувальники часто використовують сітку кладки на противагу розробленого науковими інститутами СНіП II-22-81.
Що ж, забудовники мають право вирішувати. Адже вони за це платять.
Тим більше, що нам не відома інформація про те, що завалилася стіна через застосування сітки кладки.
Тому, якщо Вам потрібна сітка кладочна згідно з вимогами СНіП, або Ви, все ж, хочете застосовувати її на противагу вимогам СНіП, то зайдіть на сторінку з кладочною сіткою, яку постачає ПП Метизи-94.
Ми її поставимо в будь-яку точку України і вона у нас високої якості.

Але, ПОДУМАЙТЕ, перш ніж застосовувати товстий дріт для ослаблення швів цегляної кладки.
Якщо Ви хочете убезпечитися від появи тріщин в Ваших стінах, пропонуємо застосувати сітку кладки ТМ Козачка з сітки просічно-витяжної.

Переваги сітки кладочної ТМ Козачка

 • Вона тонка - не збільшує товщину шва.
 • Вона істотно дешевше сітки кладочної з дроту ВР-1, навіть з урахуванням того, що отримувати ви її будете за допомогою САТ , Нової Пошти, Делівері або інших транспортних компаній.
 • Вона зручніше у використанні.

Звичайно, Ви можете її і самі нарізати з просічно-витяжної сітки, але обійдеться цей процес істотно дорожче і кривіше, в порівнянні з заводським виготовленням.
Сітка кладочная ТМ Козачка запатентована.
Правовласник жорстко стежить за дотриманням своїх прав, тому всі згадки в рекламі про продаж сітки кладочної ТМ Козачка в більшості випадків будуть законними, і купувати сітку у цих продавців можна без побоювань.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться