Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Виробництво сітки Рабиця

Сітка Рабиця виробляється на верстатах для плетення сітки різних типів та складності.

Сітку Рабиця можуть виробляти на примітивному сіткоплетельному станку.

Примітивний сіткоплетельний станок

Де 1 - шнек, 2 - ніж.
Шнек і ніж - це і є основа будь-якого обладнання для виготовлення сітки Рабиця, яка за ДСТ 5336-80 називається сітка сталева плетена одинарна. Дріт низьковуглецевий, потрапляючи в шнек, за допомогою ножа перетворюється на спіраль. Ця спіраль вплітається в іншу спіраль, формуючи полотно сітки Рабиця.
Але у такої простоти є ряд істотних недоліків. 
Дріт низьковуглецевий, має неоднакові властивості за своєю довжиною, тому, без спеціальної системи натягу і вирівнювання дроту плоска спіраль після примітивного сіткоплетельного станка виходить нерівномірною площиною. У результаті, полотно сітки Рабиця виходить нерівномірним, не плоским.

Рабиця с не загнутими кінцями

У цього простого сіткоплетельного станка  немає лічильника довжини спіралі. Тому спіралі можуть виходити різної довжини полотно такий рабиці буде мати не паралельні краю.
Примітивний сеткоплетельний станок не має лічильника кількості спіралей, тому станочник може легко помилитися і сітка вийде не тієї довжини, на яку Ви розраховували. Якщо рулон сітки виявиться довшим, то Вам зайвий метр сітки ні до чого, а от якщо Вам не вистачить метра сітки, то це вже проблема.

У примітивного станка немає спеціального пристрою, який загинає кінці спіралі  впроцесі виробництва сітки Рабиця. Плетена сітка з не загнутими кінцями спіралі погано розмотується з рулони, і при її монтажі, спіралі викручуються з полотна сітки, створюючи не рівні краї паркану. Крім того, будь-який перехожий за секунду може витягнути будь-яку з спіралей, і тоді паркан з сітки Рабиця перестане існувати як паркан.

Є ще один суттєвий недолік. Враховуючи те, що власник примітивного верстата змушений заощаджувати на покупці високопродуктивного верстата напівавтомата, то не виключено, що економія продовжиться і на діаметрі дроту, на величині чарунки (вічка), на довжині і висоті рулону.

Виробництво сітки Рабиця на UDFV-60

Сіткоплетельний напівавтомат UDAFV-60


На фото вище - німецький напівавтомат з плетіння сітки UDAFV-60. Це високопродуктивний верстат. Він вплітає в полотно рабиці одночасно дві спіралі, обрізає спіралі на однаковій довжині, сам загинає кінці спіралей, змотує полотно сітки Рабиця в рулон, відраховує необхідну кількість спіралей для формування заданої довжини рулону сітки. Такий сеткоплетельний верстат виробляє за 8 годинну зміну біля 500 м2 плетеної сітки з кватиркою 50 мм і близько 350-400 м2 сітки Рабиця з кватиркою 35 мм, цей напівавтомат може виробляти сітку Рабиця з чарункою від 20 до 60 мм, діаметром дроту до 3 мм, висотою рулону до 2 м.
Такі верстати встановлені на більшості великих заводів виробників сітки Рабиця і вони виробляють найбільш якісну сітку Рабиця.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться