Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Китайська егоза

ПП Метизи-94 придбали ліцензійну угоду на запатентований товар, який сьогодні продається як єгоза ТМ Козачка. Єгоза Козачка дуже якісний товар і відрізняється від інших видів дроту єгоза насамперед ціновим діапазоном - від найдешевших в Україну до найдорожчих і високоякісних.

Чим відрізняються найдешевші від найдорожчих видів дроту єгоза Козачка? Тільки діаметром дроту і кількістю цинку на поверхні дроту єгози ТМ Козачка. У найдешевших видів дроту єгоза ТМ Козачка цинку на поверхні 30-50 г/м2, у найдорожчих - 230 г/м2. 
Природно, що кількість цинку визначає якість дроту єгоза і впливає на строки експлуатації дроту єгоза. Тому, якщо використовувати найдешевший дріт єгоза Козачка в неагресивному середовищі, то термін його експлуатації може скласти близько 15 років, якщо ж у тих же умовах використовувати дріт єгоза Козачка з кількістю цинку 230 г/м2, то термін служби такого колючого загородження можна значно підвищити.

За допомогою приладу, який пройшов перевірку та сертифікацію, ми зробили заміри цинкового покриття на єгозі різних виробників. 


Відео про якість встановленої єгози Козачка


Ще одна відмінність дроту єгоза Козачка від інших видів спіральних колючих загороджень - форма шипів-ножів, що значно покращує якість дроту єгоза.

Форма шипів-ножів колючого загородження єгоза Козачка

Така трапецієвидна форма надає їм додаткової міцності. Ці шипи важче зігнути. Крім того, така форма шипів-ножів запатентована і пізнавана. Коли Ви вирішите купити єгозу,  Ви не сплутаєте її з іншими видами єгози, які мають більш дрібні шипи.

Ще однією якісною перевагою єгози Козачка є її упаковка.

Дивіться, також, сторінку про установку єгози.

Своєрідним індикатором якості єгози Козачка може бути фото аналогічної єгози, яка встановлена на огорожі Берлінського зоопарку( фото з можливістю збільшення).

Аналог єгози Козачка на Берлінському зоопарку

А німці не купляють не якісний товар.

Погляньте на якість єгози Козачка в різних містах України

 


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться