Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Установка будівництво парканів під ключ, монтаж

Робимо будівництво парканів під ключ, встановлення колючої огорожі і МПП путанка.

На об'єктах протяжністю 500 м, ми можемо виконати роботи в будь-якому регіоні України.

Менш ніж 500 м, можемо привезти і встановити паркани в Запоріжжя, Дніпро, Київ, Миколаїв, Одесу, Херсон, Харків. За замовлення менше ніж 200 м ми не беремося, але допоможемо порадою.

Установка і будівництво парканів

Установка парканів проводиться двома способами.
  • точкове бетонування
  • монтаж з заливкою стрічкового фундаменту.

Точкове бетонування стовпів для паркану

проводиться методом підготовки поглиблення в грунті, засипанням подушки з щебеню або шлаку, кріплення безпосередньо стовпа і його подальша заливка бетоном. Вартість будівництва паркану залежить від грунту в якому кріпляться стовпи, погодних умов (літо - зима), наявність точки підключення до джерела електроенергії, ну і природно обсягу робіт, так як накладні витрати складають дуже вагому частину в формуванні ціни послуги. Тут потрібно розуміти, що чим більше обсяг робіт, тим нижче буде ціна установки в перерахунку на 1 метр погонний.
На вересень 2018 р вартість послуги з установки секційного паркану в Україні під ключ коливається від 115 грн до 550 грн за погонний метр. По Запоріжжю бетонування одного стовпа і встановлення 1 секції коштує від 300 грн. Вартість 550 грн за погонний метр була застосована нами при розрахунку вартості установки парканів на вітряних електростанціях Одеської області. Коли умови проживання фахівців в поле, а в якості джерела електроенергії застосовується мобільний генератор.

Стрічковий фундамент паркану

відноситься до більш складних видів влаштування огороджень, так як має на меті проведення попереднього аналізу місцевості (ухил, залягання грунтових вод) і додаткових вимог проектної документації (якщо таке передбачено).
При будівництві цього виду фундаменту існує ряд факторів, які значно впливають на формування ціни установки паркану взагалі. Крім вище перерахованих, це можливість завезення готового бетону на об'єкт, заявлене якість поверхні надземної (видимої) частини фундаменту і безліч інших технічний тонкощів.
Так вартість установки секційного паркану на стрічковому фундаменті коливається від 1850 грн до 2500 грн за метр погонний. Але для точного формування ціни будівництва необхідно мати технічні умови (проектна документація) або як мінімум характеристики грунту на ділянці передбачуваного будівництва.
Якщо ви плануєте встановити паркан самостійно, то тут інструкція

Монтаж Егози і колючої огорожі

Фахівці нашого підприємства проведуть професійний монтаж спірального бар'єру безпеки Єгоза будь-якого діаметру який, на Вашу думку, максимально убезпечить об'єкт. Залежно від матеріалу з якого виготовлений Ваш паркан, нами будуть підібрані найбільш ефективні способи кріплення. Це може бути внутрішній монтаж, це коли за суцільним парканом не видно Єгози і при певних умовах можливе подолання перешкоди але, покинути об'єкт буде вже неможливо, так як спіральний бар'єр безпеки не дозволить знову подолати паркан вже в зворотному напрямку. Можливе кріплення Єгози з використанням додаткових захисних сіток, які допоможуть запобігти випадковому ушкодження об ріжучу кромку. Можлива установка так званою «пірамідою», яка хоч і збільшує видаткову частину самої Єгози, але робить абсолютно неможливим подолання паркану, як із зовнішнього боку об'єкту, що охороняється, так і «несанкціонований» вихід за його межі.
Вартість встановлення паркану по Україні «під ключ» на вересень 2018 р від 96 грн за 1 метр погонний. По Запоріжжю від 78 грн/м.пог. Остаточна ціна залежить від висоти Вашого паркану, якості периметра (можливість вільного доступу для проведення робіт), матеріалу з якого споруджено паркан (бетонні плити, цегла, металеві секції) і наявності точки підключення до джерела електроенергії (немає необхідності використовувати переносний генератор).
Якщо покупець єгози, хоче встановити паркан самостійно, то у нас розроблені ряд інструкцій, якими можемо поділитися з покупцем. Саме ВАЖЛИВЕ, монтаж необхідно проводити в дуже щільному одязі і рукавицях (типу рукавиці зварника, костюм зварника), це істотно зменшить пошкодження на тілі, в разі зісковзування або падіння єгози.

Установка МЗП "путанка"

Комплект у готовому вигляді являє собою дротяні кільця, що складаються з гірлянд, упакований зручним для зберігання, транспортування способом. У комплект входять кріпильні кілочки і сполучні кільця, які застосовуються при зрощуванні комплектів між собою. В результаті при наявності навичок, комплект розгортається і кріпиться на місцевості в дуже короткий проміжок часу, і при необхідності, можливо, перекрити дуже широку фронтальну ділянку. Інструкція по встановленню МПП.

Стандартний комплект МПП перекриває площу 5х10х1,4 метра. 5 метрів - це фронтальна глибина ділянки захищеної від вільного проходу умовного порушника. 10 метрів це ширина цієї ділянки. 1,4 метра - це висота на яку піднімаються гірлянди комплекту в розгорнутому стані, але тут є одне але ... Для забезпечення висоти 1,4 метра необхідно застосування стійок або фронтальних несучих струн сталевого дроту, які не входять до стандартного комплекту МПП. Без цих додаткових технічних пристосувань грамотно розгорнутий комплект піднімається на висоту 0,25 - 0,5 метра, що робить непомітний перетин захищеної місцевості практично неможливим.

Наші будівельники можуть встановити МПП в комплексі з парканами і єгозою.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться