Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Пластикова сітка, садова

Пластикові сітки поступово все глибше входять в наше життя і в сільське господарство зокрема. Я впевнений, що Ви вже бачили пластикові сітки, але не звертали на них уваги, оскільки ті типи застосовувалися для огорожі будівництва, будівельних лісів або для армування дорожніх покриттів. У садівництві пластикова сітка крім зручності приносить ще й красу: як правило, пластикова сітка виготовляється зеленого кольору або кольору хакі, що дуже органічно вписується в ландшафт і «не муляє око», як говориться.
У сільському господарстві пластикова сітка має дуже широке застосування. Різна чарунка, різна структура забезпечують застосування пластикових сіток в дуже широких діапазонах.
Пластикові сітки поділяються за шляхом застосування на наступні категорії:

Газонна пластикова сітка

Газонна пластикова сітка застосовується для захисту газонів від ерозії, вимивання родючих шарів, кротів, захист від витоптування. Садові решітки з пластикової сітки застосовується для підтримки важких рослин, опора для кучерявих і лазять культур, для будівництва садових конструкцій, для виготовлення кліток, загонів, вольєрів, захисту від гризунів, в якості декоративних огорож. Ціна в прайсі.

Пластиковая сетка для газоновПластиковая сетка для защиты газонов от вытаптывания

Садові пластикові сітки (в тому числі шпалерна пластикова сітка)

Пластиковая сетка 83 мм для садовых конструкций, поддержки тяжелых растенийШпалерная пластиковая сетка, пластиковые шпалеры

Садові решітки з пластикової сітки застосовується для підтримки важких рослин, опора для в`юнких та лазаючих культур, для будівництва садових конструкцій, для виготовлення кліток, загонів, вольєрів, захисту від гризунів, в якості декоративних огорож.

Пластикові сітки для огорожі

Пластикові сітки для огорожіПластикові сітки для огорожі

Парканні решітки з пластикової сітки застосовуються для огородження території, будівництва загород для невеликих тварин, в якості опори для в`юнких рослин.

- Декоративні паркани з пластикової сітки (пластикова сітка для снігозатримання);
Декоративні паркани з пластикової сітки застосовуються для огородження території, снігозатримання.

Дорожні та тротуарні пластикові геосітки

Дорожная пластиковая сетка

Дорожні та тротуарні пластикові сітки застосовуються для армування дорожніх одягів, зміцнення узбіч, будівництво майданчиків з високими навантаженнями, промислових підлог.
 

Аварийні оградження з пластикової сітки (сигнальна пластикова сітка)

Сигнальная пластиковая сетка 40 ммСигнальная аварийная сетка

Аварійні огорожі з пластикової сітки застосовуються для огородження будівництва, небезпечних ділянок, ДТП, культурних і спортивних заходів.
 

Загальнобудівельні пластикові сітки


Загальнобудівельні пластикові сітки застосовуються для армування кладки, бетонних конструкцій, для будівництва водойм, кліток для тварин, облаштування відмосток і фундаментів.

Универсальні пластикові сітки

Универсальная пластиковая сетка: сушка плодов, защита от птиц и градаПластиковая сетка 13 мм

Універсальні пластикові сітки застосовуються для армування бетонних конструкцій, захисту берегової лінії від змішування насипного матеріалу з грунтом, будівництва кліток, вольєрів, загонів.

Ціна на пластикову сітку

Ціна на пластикову сітку залежить від країни-виробника, типу самої сітки, розміру чарунки та рулону. У нас Ви можете купити пластикову сітку з доставкою до Вашого дому або складу в Києві, Донецькі обл, Львові, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах України.
 Якщо Ви вирішили купити пластикову сітку і Вас цікавить ціна, то скачайте прайс-лист.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться