Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Захист від дощу

За допомогою пластикових плівок Frustar ви збільшите прибуток!

  • На фруктах немає тріщин, викликаних дощем.
  • Великі плоди.
  • Незалежний від погоди врожай.
  • Зниження витрат сортування.
  • Постійне постачання на ринок.

Система захисту від дощу "ECO"

Система Frustar ECO характеризується її гнучким дизайном, що особливо зручно для фруктів, які ростуть високо над землею, таких як вишня або абрикос. Систему можна легко встановити на існуючи градозахисні конструкції. Можлива комбінація з сітками, які захищають від комах і птахів. На зиму система згортається і зберігається над рослинами, що дозволяє швидко відкривати і закривати захист.

   

Система захисту від дощу "STANDART"

Призначена спеціально для чутливих фруктів, тому що вона ефективно запобігає розбризкування води, завдяки створеного з плівки даху. Ідеально підходить для винограду або різних м'яких фруктів. Кріплення плівки до системи здійснюється спеціальними фіксаторами, що дозволяє контролювати рух плівки. Взимку плівка зберігається між рядами, що гарантує меншу роботу при відкритті і закритті системи.

  

Система захисту від дощу "PILATUS"

Унікальна система працює замість всіх інших систем без канатів і кріплень під пластиковою плівкою. Це дозволяє забезпечити безпечний і повний доступ тракторів і платформ. Взимку система економить простір і акуратно знаходиться у верхній частині рядів.

  

Система захисту від дощу "Antiacqua"

Найбільшою перевагою цієї системи є те, що в одному продукті надається захист від граду і дощу. Ця система забезпечує також захист від птахів і комах. Спеціальний мікроклімат, який створюється під сіткою, допомагає оптимально дозрівати фруктам. Завдяки створеному мікроклімату, ця система може також захищати від морозів і сонячних опіків.

  

 
ЗАВАНТАЖИТИ каталог систем захисту садів та виноградників від граду, дощу, комах, птахів.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться