Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Умови оплати та система гарнтування цін

Система гарантування збереження цін.

Якщо Ви оплатили ПП Метизи-94 частину продукції, то ціна на цю частину продукції вже не буде змінюватися. Навіть якщо ціни зростуть до такого рівня, коли ми змушені будемо вантажити в збиток, то ми будемо відвантажувати Вам продукцію за гарантованими цінами. Неоплачена частина продукції буде відвантажуватися за цінами, які існують на момент відвантаження.

Умови оплати

Ніщо так не впливає на довіру до покупця як 100%-а передоплата. Ми це знаємо і любимо передоплату.
   Якщо Ви замовили продукцію, яка користується великим попитом, то ми можемо почати її виробництво і без отримання передоплати.
   Якщо Ви замовляєте малоходовий вид продукції, то ми запитаємо частково оплатити цю продукцію. Відсоток передоплати буде залежати від виду продукції та її кількості.
   Якщо Ви замовляєте ходову продукцію у великих кількостях, то ми теж зажадаємо часткової передоплати. Часткова передоплата нами використовується як гарантія того, що покупець потім не відмовиться від угоди.
   Якщо Ви не знаєте наше підприємство і боїтеся робити нам передоплату, то ми можемо в багатьох випадках піти на те, що завантажимо товар в Вашу машину і коли товар буде в машині, Ви проведете передоплату. звичайно, якщо у нас не буде достатньо доказів безпеки цієї угоди, ми затримаємо Ваш автомобіль до моменту приходу Ваших грошей на наш розрахунковий рахунок.
   Постійним нашим партнерам ми можемо давати продукцію з невеликою відстрочкою оплати або з оплатою по факту одержання товару. У кожного начальника відділу є свій ліміт на відвантаження без оплати, тому, якщо він вже видав достатню кількість товару в борг, то іншим, навіть самим надійним і привабливим покупцям він не зможе відвантажувати товар без оплати або з оплатою по факту. З цієї причини ми неохоче даємо в борг на тривалий термін.
   У нас в договорі є цікавий пункт. Він говорить про те, що у випадку, якщо покупець взяв товар у борг і він несвоєчасно розплатився за цей борг, то через 15 календарних днів після настання крайнього терміну оплати настає відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 100% від несплаченої суми. Цей пункт, враховуючи те, що він наступає через 15 календарних днів після невиконання зобов`язань, гарантує нам відсутніть тієї категорії покупців, які, купуючи товар, не планують своєчасно розплачуватися за нього.

Оплата рахунків ПП Метизи-94 через каси банків готівкою

Наше підприємство займається оптовою, а не роздрібною торгівлею, тому ми не маємо касового апарату і не торгуємо за готівку. Але, якщо приватній особі, приватному підприємцю або підприємству необхідно оплатити рахунок готівкою, то він зможе це зробити через будь-яке відділення українського банку.
При цьому покупець зобов`язаний сплатити цьому банку комісійні за переказ готівки.
Комісійні банкам не потрібно платити в разі сплати рахунків через Креді Агріколь банк.
При оплаті рахунків ПП Метизи-94 через вищезгаданий банк комісію за переказ грошей сплачує ПП Метизи-94 при отриманні грошей на розрахунковий рахунок, а не клієнт.

Більше інформації потрібної для покупців


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться