Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Плоска Єгоза

Плоска Єгоза поставляється під торговою маркою "Козачка" являє собою плоске колюче загородження виготовлене з 2-х мірної, спіралевидної конструкції з армованої колючої стрічки ОЦИНКОВАНОЇ або додатково покритої ПОЛІМЕРНОЮ ФАРБОЮ, сусідні витки якої, також як і у об`ємної єгози, скріплюються між собою за допомогою скоб з оцинкованої сталі. Деякі виробники, плоскій єгозі дали назву Концертина. Вікіпедія дає чіткий опис - Концертина (англ. concertina) - язичковий пневматичний музичний інструмент - гармоніка з хроматичним звукорядом, без готових акордів. Виходячи з цього, плоска Єгоза зовсім не схожа на концертино. Тому далі по тексту ми будемо використовувати термін не Концертина, а "Плоска ЄГОЗА "Козачка".
Плоска егоза Козачка з полімерним покриттям
українського виробництва цинкується гарячим методом, китайського виробництва - електрооцинкована.


При будівництві загороджень у людних місцях,цей вид колючого загородження вигідно відрізняється від об`ємної Єгози, тому як, будучи 2-х мірним плоским колючим загородженням, вона не виходить за габарити огородження, має менш агресивний зовнішній вигляд. Плоский бар`єр безпеки - плоска Єгоза "Козачка" - ідеальна загорожа для автостоянок і паркінгів, баз відпочинку, складів, приватних володінь.

Єгоза плоска плоска егоза Козачка з полімерним покриттям

Охоронні функції плоскої Єгози "Козачка" досить високі, хоча й дещо нижчі, ніж у об`ємної Єгози. Плоске колюче загородження "Козачка", як і об"ємна єгоза, здатне зберігати свої охоронні функції навіть після кількох перекушувань в різних місцях.
Навіть при повному перерізанні плоскої Єгози "
Козачка", геометрія плоского колючого загородження не змінюється, якщо не пошкоджено полотно паркану.

Плоска Єгоза "Козачка" може використовуватися як самостійна плоска колюча загорожа, в цьому випадку полотна плоскої Єгози розташовуються горизонтальними рядами, і кріпляться до опор і рами плоскої колючої загорожі. таким чином з декількох горизонтальних рядів можна набрати потрібну Вам висоту плоского колючого загородження.

Єдиний мінус плоского колючого загородження в тому,  що огорожа працює як на людей, так і на тварин. Тому якщо на території об`єкта є службові собаки, то плоску колючу загорожу необхідно монтувати таким чином: перший горизонтальний ряд плоскої Єгози кріпиться на висоті близько 50-70см від грунту, висота рядів не обмежена, а вільний простір від грунту до першого горизонтального ряду заповнюється або просічним листом або профнастилом. Суть такої конструкції - обмежити доступ на територію, що охороняється і в той же час зберегти здоров`я і життя службових собак та ін тварин які могли б заплутатися у витках плоскої Єгози.
Монтаж плоского колючого загородження Єгоза, як і монтаж інших видів єгози,  необхідно робити тільки в денний час і безвітряну погоду. Можливі й інші варіанти монтажу колюче ріжучого спірального загородження Єгоза на розсуд споживача.
Ми можемо надіслати до Вас фахівців для встановлення колючого загородження Єгоза.
Крім того, ми можемо порекомендувати Вам підприємство, яке встановить Вам додаткове обладнання безпеки (сигналізацію, відеоспостереження та ін).

Плоска Єгоза "Козачка" може використовуватися як доповнення до вже готового загородження. У цьому випадку плоска Єгоза кріпиться по верху огорожі чи рядами по всьому полотну паркану (якщо паркан виконаний із сітки).

Егоза плоская плоская егоза Казачка с ПВХ покрытием на заборе

Плоска Єгоза поєднує в собі функції естетичності і жорсткого захисту. Ті, хто застосовує плоску Єгозу не живуть за колючим дротом, а захищені гарним непрохідним бар`єром. Якщо плоску Єгозу застосувати в саду спільно з кучерявими рослинами, то виходить дуже ефектне й неординарне загородження.

Плоска  Єгоза в саду Плоска Єгоза заростає кучерявими рослинами 

Елітні закордонні готелі де "все включено", в тому числі знамениті готелі Хілтон огороджують цим естетичним загородженням (плоскою Єгозою) з метою недопущення сторонніх на територію. таке загородження дозволяє розміщувати подібні готелі в самому центрі міста.

 Плоска колюча спіральна загорожа на 1,5 метровому дротовому паркані Плоска Єгоза огороджує елітний готель Hilton

Плоска Єгоза "Козачка" має ширину 450мм з щільністю укладання 6,8 витків на 1 метр, діаметр дроту 2,2 мм. Витки з`єднуються скобами в 5 точках. Скоби виконані з оцинкованої стрічки, аналогічні скобам для єгози ТМ Козачка. Плоска Егоза поставляється полотнами з 11,5 м. Бажаючі можуть придбати окреме полотно.

Егоза плоская в мотке
Одне полотно 450 довжина11 м, скручене у рулон. Диаметр рулону 0,7м, висота рулону 0,5м.
Егоза плоская в бухте
12 полотен по 11 м, які скручені в бухту.
Егоза плоская в бухте упакованная
12 полотен по 11 м, які скручені у бухту й упаковані в щільний матеріал.

 

Відділ монтажу плоскої єгози - 067-6134135

 

Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться