Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Арматура склопластикова композитна

Будівельний матеріал, основне застосування його в будівництві - для скріплення, армування фундаменту, спорудження теплиць, парників

Арматура склопластикова композитна Арматура склопластикова
Склопластикова композитна арматура для парників та теплиць Склопластикова композитна арматура для загально будівельних робіт


Арматура, виконана зі склопластику - відмінна альтернатива металевої. Склопластикову арматуру називають - композитна.

Композитна арматура має масу переваг перед металевими:

  • Головні її переваги: надійність, міцність, невелика вагу.
  • Збільшує термін служби споруд.
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Не піддається впливу агресивного середовища (не іржавіє, не втрачає свої механічні властивості).
  • Вага пластикової арматури в рази менше металевої, що полегшує перевезення. Її доставка обійдеться дешевше, ніж металевої, т. до. її без проблем можна занурити в легкову машину, і виключити витрати на вантажний транспорт. Для порівняння, 1 погонний метр, діаметром 10 мм склопластикової арматури важить 0,07 кг, тоді як аналогічна буде важити 0,62 кг.
  • При монтажі не потрібно докладати зусиль і залучати додаткову робочу силу і спеціальний інструмент.
  • Не створює магнітних полів, радіопрозора (не впливає на радіохвилі), не теплопровідність і довговічна.
  • Не токсична, можна використовувати у харчовій промисловості.
  • Дешевше металевої.
  • Склопластикова арматура - це легкий, надійний і міцний будівельний матеріал, його використовують у будівництві фундаментів будівель, і в якості армопояса, сітки кладочної при ремонті доріг.


Одне з популярних застосувань склопластикової арматури - це створення парника своїми руками з композитної арматури. Він простий у виготовленні, не вимагає багато часу на складання і будується з дешевих матеріалів.

Плівковий парник використовують не тільки для вирощування розсади, завдяки яким прискорюється процес дозрівання врожаю, але і щоб продовжити сезон вирощування зелені, овочів та інших теплолюбних культур з ранньої весни до пізньої осені. Застосування плівкових теплиць створить сприятливий мікроклімат для рослин, і підвищить врожайність.

Параметри пластикової арматури - виготовляють з ребристою поверхнею, зовнішнім діаметром від 4 до 20 мм. Ребриста поверхня виконана за допомогою нитки, обмотаною навколо арматури спіраллю.
Арматура композитна
Так як склопластикову арматуру виробляють з намотуванням, то параметри її заміряються по зовнішньому і внутрішньому діаметру. При покупці обов'язково уточнюйте, за яким діаметру Вам продають арматуру. Зовнішня обмотка виконує функції фіксації, зчеплення.

Для більшої адгезії з бетоном застосовується композитна арматура Хард +, вона відрізняється від звичайної, тим, що має напилювання піском, тобто вона більш шорстка

Арматура склопластикова композитна ціна Арматура склопластикова композитна купитиПорівняльна характеристика склопластикової і металевої арматури.

ТАБЛИЦЯ равнопрочной заміни
 

Тип арматури Параметри арматури при рівній міцності

металева арматура

А-III

Діаметр арматури, мм 6,0 8,0 10,0 12,0 14,0

Вага, кг / 1 метр погонний

0,22 0,40

0,62

0,89 1,21
Кількість метрів в тонні 4504 2532 1621 1126 826
 

склопластикова арматура

АСП

Діаметр арматури, мм

4,0 6,0 7,0 8,0 10,0
Вага, кг / 1 метр погонний 0,02 0,05 0,07 0,08 0,12
Кількість метрів в тонні 50000 20000 14285 12500 8333Міцність на розрив склопластикової арматури понад 1200 Мпа (це в два рази міцніше сталі), при цьому важить вона майже в 10 разів менше металевої.

Склопластикова композитна арматура стійка до дії агресивного середовища, їй не страшні сіль, луг, вода, тому в багатьох сферах її застосування має більше переваг перед металевою арматурою.

Арматура - це самий важливий і відповідальний елемент в будівництві. Термін служби споруд з застосуванням склопластикової арматури понад 80 років.

Як позначають композитну арматуру

Арматура може бути базальтопластикова і склопластикова, також має різний діаметр і розмір.

Склопластикову арматуру позначають наступній абревіатурою та цифрами:

АСП 4-1000 - в абревіатурі вказаний тип арматури, а в цифрах діаметр та довжина: арматура склопластикова, діаметром 4 мм, довжиною 1000 мм.

Як скріпити між собою арматуру?

За допомогою в'язального дроту. В'язальний дріт в'яжуть спеціальним інструментом. Дріт вже порізаний на відрізки 120 і 140 мм і оснащений спеціальними петельками на кінцях, для прискорення в'язки. За допомогою інструменту процес ув'язки значно швидше, ніж ручний метод.

Де застосовують арматуру композитну

Крім будівництва, склопластикова композитна арматура все більше набирає популярності у сільському господарстві. А саме в тепличному виробництві. Арматура для теплиць виконана з більш дрібним ребром жорсткості, щоб не рвати плівку. Причому використовують у будівництві теплиць як професіонали, так і аматори.

Встановлений на ділянці парник, теплиця не тільки прискорює дозрілість і збільшує врожайність, а й захистить рослини від шкідливих комах і погодних умов: вітру, заморозків, граду тощо.

теплиця

Плівковий парник використовують не тільки для вирощування розсади, завдяки якому прискорюється процес дозрівання врожаю, але і щоб продовжити сезон вирощування зелені, овочів та інших теплолюбних культур з ранньої весни до пізньої осені. Застосування плівкових теплиць створить сприятливий мікроклімат для рослин, і підвищить врожайність.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться