Прайс-лист
меню
21 рік надійності
Новини

Арматура склопластикова

Склопластикова арматура

будівельний матеріал, основне застосування його в будівництві - для скріплення, армування фундаменту, спорудження теплиць, парників

teplica stroyka
стеклопластиковая арматура для теплиц и парников стеклопластикова арматура для строительных и ремонтных работАрматура, виконана зі склопластику - відмінна альтернатива металевої. Склопластикову арматуру назвают - композитна.

Композитна арматура має масу переваг перед металевими:

  • Головні її переваги: надійність, міцність, невелика вагу.
  • Збільшує термін служби споруд.
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Не піддається впливу агресивного середовища (не іржавіє, не втрачає свої механічні властивості).
  • Вага пластикової арматури в рази менше металевої, що полегшує перевезення. Її доставка обійдеться дешевше, ніж металевої, т. до. її без проблем можна занурити в легкову машину, і виключити витрати на вантажний транспорт. Для порівняння, 1 погонний метр, діаметром 10 мм склопластикової арматури важить 0,07 кг, тоді як аналогічна буде важити 0,62 кг.
  • При монтажі не потрібно докладати зусиль і залучати додаткову робочу силу і спеціальний інструмент.
  • Магнитноэнертна (не створює магнітних полів), радиопрозрачна (не впливає на радіохвилі), не теплопровідність і довговічна.
  • Не токсична, можна використовувати у харчовій промисловості.
  • Дешевше металевої.
  • Склопластикова арматура - це легкий, надійний і міцний будівельний матеріал, його використовують у будівництві фундаментів будівель, і в якості армопояса, сітки кладочної при ремонті доріг.


Одне з популярних застосувань склопластикової арматури - це створення парника своїми руками з композитної арматури. Він простий у виготовленні, не вимагає багато часу на складання і будується з дешевих матеріалів.

Плівковий парник використовують не тільки для вирощування розсади, завдяки яким прискорюється процес дозрівання врожаю, але і щоб продовжити сезон вирощування зелені, овочів та інших теплолюбних культур з ранньої весни до пізньої осені. Застосування плівкових теплиць створить сприятливий мікроклімат для рослин, і підвищить врожайність.

Параметри пластикової арматури - виготовляють з ребристою поверхнею, зовнішнім діаметром від 4 до 20 мм. Ребриста поверхня виконана за допомогою нитки, обмотаною навколо арматури спіраллю.
діаметр арматури
Так як склопластикову арматуру виробляють з намотуванням, то параметри її заміряються по зовнішньому і внутрішньому діаметру. При покупці обов`язково уточнюйте, за яким діаметру Вам продають арматуру. Зовнішня обмотка виконує функції фіксації, зчеплення.

Для більшої адгезії з бетоном застосовується композитна арматура Хард +, вона відрізняється від звичайної, тим, що має напилювання піском, тобто вона більш шорстка

композитная арматура композитная арматураПорівняльна характеристика склопластикової і металевої арматури.

ТАБЛИЦЯ равнопрочной заміни
 

Тип арматури Параметри арматури при рівній міцності

металева арматура

А-III

Діаметр арматури, мм 6,0 8,0 10,0 12,0 14,0

Вага, кг / 1 метр погонний

0,22 0,40

0,62

0,89 1,21
Кількість метрів в тонні 4504 2532 1621 1126 826
 

склопластикова арматура

АСП

Діаметр арматури, мм

4,0 6,0 7,0 8,0 10,0
Вага, кг / 1 метр погонний 0,02 0,05 0,07 0,08 0,12
Кількість метрів в тонні 50000 20000 14285 12500 8333Міцність на розрив склопластикової арматури понад 1200 Мпа (це в два рази міцніше сталі), при цьому важить вона майже в 10 разів менше металевої.

Склопластикова арматура стійка до дії агресивного середовища, їй не страшні сіль, луг, вода, тому в багатьох сферах її застосування має більше переваг перед металевою арматурою.

Арматура - це самий важливий і відповідальний елемент в будівництві. Термін служби споруд з застосуванням склопластикової арматури понад 80 років.

Як позначають композитну арматуру

Арматура може бути базальтопластикова і склопластикова, також має різний діаметр і розмір.

Склопластикову арматуру позначають наступній абревіатурою та цифрами:

АСП 4-1000 - в абревіатурі вказаний тип арматури, а в цифрах діаметр та довжина: арматура склопластикова, діаметром 4 мм, довжиною 1000 мм.

Як скріпити між собою арматуру?

За допомогою в`язального дроту. В`язальний дріт в`яжуть спеціальним інструментом. Дріт вже порізаний на відрізки 120 і 140 мм і оснащений спеціальними петельками на кінцях, для прискорення в`язки. За допомогою інструменту процес ув`язки значно швидше, ніж ручний метод.

Де застосовують арматуру композитну

Крім будівництва, склопластикова арматура все більше набирає популярності у сільському господарстві. А саме в тепличному виробництві. Арматура для теплиць виконана з більш дрібним ребром жорсткості, щоб не рвати плівку. Причому використовують у будівництві теплиць як професіонали, так і аматори.

Встановлений на ділянці парник, теплиця не тільки прискорює созреваимость і збільшує врожайність, а й захистить рослини від шкідливих комах і погодних умов: вітру, заморозків, граду тощо.

теплиця

Плівковий парник використовують не тільки для вирощування розсади, завдяки якому прискорюється процес дозрівання врожаю, але і щоб продовжити сезон вирощування зелені, овочів та інших теплолюбних культур з ранньої весни до пізньої осені. Застосування плівкових теплиць створить сприятливий мікроклімат для рослин, і підвищить врожайність.


Новини
Замовити продукцію
Тут ви можете залишити ваше замовлення. Менеджер по регіону з вам зв'яжеться